0212 909 39 16

Beylikdüzü Koçtaş 372 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul Beylikdüzü bölgesinin en gözde alışveriş merkezinden uygun fiyata alışveriş yapabilirsiniz. Günlük iş ilanları sunulan kaliteli alışveriş merkezinde aradığınız tüm kataloglardan mağazaya ulaşabilirsiniz. Kurumsal olarak hizmet sunan devasa alışveriş merkezinden 2019 yılına özen kampanyalı fiyat tarifesinden ürün satın alabilirsiniz. Profesyonel kadroya sahip olan Beylikdüzü Koçtaş Alışveriş Merkezi’nden ödemenizi nakit ve kredi kartınızdan yapabilirsiniz.

Beylikdüzü Koçtaş Alışveriş Merkezi Özellikleri

Güncel pek çok iş ilanı yer aldığı Beylikdüzü Koçtaş Alışveriş Merkezi Koçtaş markasına sahip olduğundan Türkiye’nin en büyük alışveriş markaları arasında bulunuyor. 500 TL ve üzeri ürün siparişinde kargo hizmet ücretsiz olarak sunan alışveriş merkezi zengin ürün kataloğu sunuyor. Koçtaş holding alışveriş merkezi 1995 yılında ilk olarak İzmir Bornova bölgesinden hizmet sundu. Daha sonrasında ise Antalya, İzmir Balçova ve Bodrum bölgesinde hizmet sunmaya başladı.2000 tarihinde ise Avrupa kıtasında uluslararası statüden hizmet sunmaya başladı. Aynı zamanda online mağaza da hizmete sunan Koçtaş holding bu sayede internet üzerinden de online alışveriş yapma olanağı sundu. Ülkemiz çapında 10’larca mağazaya sahip olan firma bu sayede Türkiye çapında yüzlerce bireye iş olanakları da sunuyor.

Beylükdüzü Koçtaş Alışveriş Merkezinde Bulunan Mağazalar

Profesyonel Beylikdüzü Koçtaş Alışveriş Merkezi bünyesinde çok sayıda mağazalara ev sahipliği yapıyor. Mobilya, bahçe ve balkon, aydınlatma, peyzaj, ev dekorasyonu, ısıtma ve soğutma, mutfak gibi birçok farklı alanlardan mağazalar sunuyor. İstanbul’un en gözde devasa alışveriş merkezlerinden olan Beylikdüzü Koçtaş Alışveriş Merkezi online olarak da ürün satışları gerçekleştiriyor. Bu sayede firma kurumsal web sitesi ziyaret edilerek buradan ücretsiz olarak üye olunabiliyor. Üyelik hesabı aktif edildikten sonra alışveriş sepeti üzerinden ürün satın alınabiliyor.

Beylikdüzü Koçtaş Alışveriş Merkezi Ulaşım

Profesyonel ek iş ilanları için Beylikdüzü Koçtaş Alışveriş Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz. Her gün onlarca iş ilanlarının yer aldığı kaliteli alışveriş merkezinden bu sayede aradığınız işe sahip olabilirsiniz. Beylikdüzü Koçtaş Alışveriş Merkezi Beylikdüzü merkezinde yer aldığından İstanbul’un birçok semtlerine yakın bir konumda yer alıyor. Barış Mahallesi, Sakarya Caddesi, E-5 Yan Yolu No-1-34520 Beylikdüzü bölgesinde yer alan alışveriş merkezine bu sayede kolayca ulaşabilirsiniz. Taksim, Beyoğlu, Mecidiyeköy bölgesinden metrobüs ve özel halk otobüsü üzerinden Beylikdüzü Koçtaş Alışveriş Merkezi’ne birkaç dakikada erişebilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda İstanbul’un herhangi bir semtinden de özel aracınız üzerinden alışveriş merkezine ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Koçtaş Alışveriş Merkezi Hizmetleri

Kaliteli günlük ek iş aradığınızda Beylikdüzü Koçtaş Alışveriş Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. En kaliteli mağazaların sunulduğu devasa alışveriş merkezinden bu sayede dilediğiniz ürünleri sipariş verebilirsiniz. Ev ve işyerinizin tüm beyaz eşya ve mobilya ihtiyaçları için Beylikdüzü Koçtaş Alışveriş Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz. Devasa sahası ve otopark alanı sayesinde alışveriş merkezini özel aracınız ve aileniz ile gönül rahatlığı içerisinde ziyaret edebilirsiniz.

Beylikdüzü Koçtaş Alışveriş Merkezindeki İş İlanları

2019 yılında da pek çok farklı branşlardan günce iş ilanları için Beylikdüzü Koçtaş Alışveriş Merkezini tercih edebilirsiniz. Temizlik elemanı, güvenlik elemanı, reyon elemanı, stok sayım elemanı gibi birçok yüksek maaşlı işlere başvuru yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede yer aldığı Beylikdüzü Koçtaş Alışveriş Merkezi sayesinde kalıcı bir işe sahip olabilirsiniz. Her ay düzenli maaş ödemesi sunan kaliteli alışveriş merkezindeki işinizi dilerseniz mesleki anlamda icra edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d11b6

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=777c7