0212 909 39 16

Beylicium Alışveriş 185 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Avrupa yakasında bulunan Beylikdüzü ilçesinde bulunan Beylicium Alışveriş Merkezi 2006 yılının Ocak ayında ziyaretçilerinin hizmetine girmiştir. Beylikdüzü Belediye Başkanlığı binasının komşusudur. 48.000 metre kare kapalı alana sahiptir. 25.000 metre kare kapalı alanı ise kiralanabilir durumdadır. Lokasyon olarak E-5 karayolu üzerindeki 10 metre uzaklıkta konumlanmıştır. Beylikdüzü ilçesinin en kalabalık mahalle sınırları içerisinde bulunmaktadır. Minibüs ve metrobüs hatlarının olduğu yere çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Cumhuriyet Mahallesi ve Adnan Kahveci Mahallesi arasında günde 5 defa ring seferi yapmakta ve ücretsiz bir şekilde servis hizmeti sunmaktadır.

Özellikleri

Beylicium Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde 7 adet sinema salonu, 2 adet tiyatro sahnesi, 4 ayrı acil çıkış yeri, 4 adet yangın merdiveni, kapalı ve açık otoparkı, fitness salonu bulunur.  100 taneye yakın yerli ve yabancı mağazaları, restoranları ve kafeteryaları, çocuk kulübü, salsa, vals ve tango gibi Güney Amerika danslarının öğretildiği eğitim alanları hizmetlerinden sadece bazılarıdır. Önemli bir özelliği ise Türkiye’de ilk örnek olan yaya üst geçidinin alışveriş merkezine bağlı olmasıdır. Bölgenin ikinci alışveriş merkezidir. Haftanın yedi günü sabah saat 10.00’da açılan alışveriş merkezi akşam saat 22.00’da kapılarını ziyaretçilere kapatmaktadır.

Otopark ve Ulaşımı

Alışveriş merkezini ister kendi aracınızla gelip ziyaret edebilir, isterseniz de toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Kendi aracınızla gelmek isterseniz açık ve kapalı olmak üzere yaklaşık 300-350 araç kapasiteli ücretsiz otopark hizmetinden yararlanabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarıyla gelmek isterseniz oldukça yakın olduğu için toplu taşıma araçlarının duraklarına rahatlıkla gelebilirsiniz. Otobüsle gelebileceğiniz otobüs hatları Bakırköy’den 76 numaraya otobüslerdir. Bu otobüsler ile Beylikdüzü’ne gelebilirsiniz. Hadımköy’den gelmek isterseniz 418 no’lu Hadımköy – Yenibosna Metro hattını kullanmanız gerekmektedir. Çatalca’dan gelmek isterseniz ise 401 numaralı Çatalca – Yenibosna Metro hattını kullanmanız yeterli olacaktır. Taksimden gelmek isterseniz ise çift katlı 145T olan Beylikdüzü  – Taksim hattına binmeniz yeterli olacaktır.

İş İmkânları

Mağazalar kendi bünyelerindeki eleman eksikliğini gidermek için iş ilanı vererek personel arayışı yapmaktadırlar. Çok sayıda departmanlara eleman almak için iş ilanları bulunmaktadır. Satış danışmanı, reyon sorumlusu, reyon elamanı, depo elemanı, kasiyer gibi personel açıkları bulunan mağazalar bulunmaktadırlar. Ayrıyeten bazı mağazalar part time olarak çalışmak isteyen kişiler içinde ek günlük ek iş adı altında ilan vermektedirler. Mağazalar ve diğer firmaların bazıları ek iş ilanları vererek yevmiyeli elemanda çalıştırmaktadırlar. Güvenlik personeli ve temizlik elemanı gibi departmanlara eleman alım güncel bir şekilde ilanları bulunmaktadır.

CV Önemi

İşe girmede iyi bir özgeçmiş oluşturmak önemlidir. İyi bir özgeçmiş oluşturmak için bazı önemli noktalar vardır. Bunları saymamız gerekirse en önce CV’nizde çekilmiş vesikalık bir fotoğrafınız olmasıdır. İlk izlenim oldukça önemlidir. Sosyal medyada çekilen resim koymayınız. CV yazarken imla kurallarına dikkat etiniz. Samimi ve net olunuz.  Çelişkili beyanda bulunmayınız. Çelişkili beyanınız işveren tarafından bilinirse bu size eksi puan olarak yansıyacak, işverenin istediği yetenekte olsanız bile sizi işe almayacaktır. İyi bir mail adresi oluşturunuz. En son çalıştığınız yerleri referans belirterek telefon numaraları ile beraber yazınız. Sitemiz üzerinden ilgilendiğiniz ve çalışmak istediğiniz iş ilanlarına müracaatta bulunabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=a9e0c

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4a0f9