0212 909 39 16

Baykanlar Tekstil San. ve Tic. A.Ş. 704 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Hakkımızda

BAYKANLAR TEKSTİL, 1998 yılında kurulmuş olup, denim kumaşlardan mamül jeans, şort, etek, elbise üreten, sektöründe Avrupa’nın en büyük üreticilerinden biridir. Üretimi, koleksiyonu ve kalitesiyle dünyanın en iyi denim markalarının tercih ettiği üretici olmak vizyonu ile 2012 yılında Malatya’da kurmuş olduğu toplam 50 bin m2 kapalı alana sahip entegre fabrikasında, günümüzün en modern üretim teknikleri ve teknolojileri ile üretimini gerçekleştirmektedir.

İstanbul’daki merkez ofisiyle birlikte toplam 1.700 personeliyle, dünya modasına yön veren Avrupa’daki müşterileri için yılda 10.000.000 adet jeans üretimi yapmaktadır. Bu üretiminin önemli bir kısmını kendi tasarımlarından yaparak müşterilerine sunmaktadır.

Uzman tasarım, merchandising, planlama, üretim ekipleriyle ve sahip olduğu Türkiye’de ilk kez kullanılan robotik teknoloji ile tasarımdan ürün teslimine 4-5 haftalık sürelerde yüksek kaliteli üretim yapabilmektedir.

Uluslararası sosyal ve teknik uygunluk standartlarını en yüksek performans seviyelerinde uygulayarak uluslararası alanda kabul görmüş BSCI ve SEDEX üyeliklerini başarıyla sürdürmektedir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=18fb6

Baykanlar Tekstil San. ve Tic. A.Ş. has posted 15 jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 15 Jobs
  • Kategori Diğer, Giyim, Tekstil
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Osmaniye Mh. E-5 Çırpıcı Yan Yol Cd. No:1-3 Bakırköy, İSTANBUL / Turkey
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=052c4