0212 909 39 16

Barine 56 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Barine, 2007 yılında Denizli’de kuruldu. Kurulduğu ilk günden beri büyümeye devam eden Barine ailesi, tüketicilerine üründen çok bir yaşam felsefesi sunan,  zaman kaybını en aza indiren, hayattan alınan keyfi maksimuma çıkartan pratik ve zarif ürünler sunuyor.

Barine’nin asıl hedefi fiziksel anlamda bir evden ziyade ruhu olan, yaşayan evler yaratmak ve bu yaşam alanlarında geçirilen zamanın kalitesini arttırmaktır. Yarattığı tüm ürün gruplarında bu felsefe doğrultusunda hareket ederek kısa sürede her bir koleksiyonun da başarıya ulaşan Barine bu koleksiyonları kısa sürede başlı başına yenilikçi birer marka haline getirdi.

Her yıl dünyaca ünlü dekorasyon fuarlarında ve prestijli platformlarda yer alan Barine trendleri dünya ile aynı anda, yerinde izleyerek tasarım konusundaki iddiasını güçlendiriyor. Tasarım gücünü, dokumadaki ustalığı ile harmanlayan Barine, kendi koleksiyonlarının satış ve dağıtımını yaptığı gibi bugün pek çok global markanın da tedarikçisi olarak büyük bir ihracat ağı oluşturuyor.

Çevre duyarlılığı yüksek, müşteri ve çalışan memnuniyeti konusunda son derece hassas bir şirket kültürü anlayışı güden Barine otomasyon ve dijitalleşme süreçlerine yatırım yaparak şirketin inovatif yönünü, organizasyon yapısını güçlendirecek stratejilerle hedeflerini ve dünya bilincini büyüterek ilerliyor.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=2d203

Barine has posted 2 jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 2 Jobs
  • Kategori Tekstil
  • Lokasyon Denizli
  • Adres Hacıeyüplü Mh. 3224 Sk. No:8, 20050, Merkezefendi/Denizli
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=107ee