0212 909 39 16

Aykanlar Gıda 309 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Aykanlar Gıda hakkında:

Ticari hayatına 1968 yılında Muş’ta başlamıştır. 1992 yılında şirket merkezini İstanbul’a taşıyarak, faaliyetlerini sürdürmeye devam etmiş, kapsam alanını genişleterek büyümesini sürdürmüştür. Kısa sürede Marmara bölgesindeki lider dağıtım organizasyonları arasına girmiştir.

Marmara – Güney Marmara, Ege ve Akdeniz dağıtım alanı, 50 yılı aşkın lojistik, depolama, satış ve ticari pazarlama alanında sağlam altyapısı ve uzman kadrosuyla, farklı sektörlerin lider ürünlerinin satış ve dağıtımını gerçekleştirmektedir.

Hızlı Tüketim Ürünleri sektöründe, 50 değişik marka ve 1000’i aşkın ürün çeşidinden oluşan geniş ürün portföyünü, iş ortaklarının hizmetine sunmaktadır.

VIZYONUMUZ

Dijital teknolojiyi yakından takip edip, global ve yerel konjonktürdeki değişiklik ve gelişimlere hızlı ve verimli cevap vermek ve bu alanda öncü olmak; köklü iş deneyimini ve ticari kültürünü çeşitlilikleri kapsayacak biçimde yönlendirip, hizmetlerinde her daim başlangıç heyecanını ve ruhunu barındırmak; iş ortaklarıyla durmadan daha iyiye ilerlemektir.

MISYONUMUZ

Satış, ticari pazarlama ve lojistik sektörlerindeki köklü deneyimimizi ve öz değerlerimizi yeni nesil teknoloji ve gelişen dünya koşullarında sürdürülebilir iş modelleriyle zenginleştirmek; çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve içinde bulunduğumuz ekosisteme fayda ve verimlilik üretmek için tüm enerjimizi sarf etmek temel amacımızdır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=bd537

Aykanlar Gıda has posted 3 jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 3 Jobs
  • Kategori Gıda
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Merkez Mah. Basın Expres Yolu Çınar Cad. Güntaş Plaza No : 10 Kat : 3 Yenibosna / İSTANBUL
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=fee3b