0212 909 39 16

Axis İstanbul AVM 234 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Türkiye’nin en büyük metropol kenti olan İstanbul’un en gözde alışveriş merkezlerinden olan Axis İstanbul AVM birçok avantajlar sunuyor. Günlük pek çok alanlarda iş fırsatları sunan alışveriş merkezi bu sayede Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Geniş bir alanda bulunan alışveriş ve yaşam merkezi zengin mağaza kataloğu sayesinde ziyaretçilerine eşsiz bir alışveriş fırsatı sunuyor. Yılların tecrübesine sahip olan firma 22 yıldan buyana kaliteli hizmetler sunuyor. Sur Yapı Holding ve Hayat Holding ortaklığı sonucunda hizmete sunulan alışveriş merkezi bu sebeple Türkiye’nin en köklü alışveriş merkezleri listesinde bulunuyor.

Alışveriş Merkezinin Özellikleri

İstanbul’dan kaliteli iş ilanları için Axis İstanbul Alışveriş Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. Geniş ürün konsepti ve dinamik kadrosu ile alışveriş merkezi iş hayatınıza farklı bir bakış açısı sunuyor. Kusursuz ofis alanlarına sahip olan devasa ve gösterişli alışveriş merkezinden bu sayede ekonomik fiyattan ofis kiralayabilirsiniz. Kusursuz sosyal ve kültürel yaşam fırsatı sunulan alışveriş merkezinden keyifli günlük alışveriş yapabilirsiniz. Firma bünyesinde ilgi duyduğunuz alanda işletmenizi faaliyete geçirebilirsiniz. Kurumsal anlamda hizmetler sunan alışveriş merkezi bünyesinde günlük olarak da pek çok ek işlerde yerinizi alabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinin Yapısı

Toplamda 7 kattan meydana gelen alışveriş merkezi bu sayede İstanbul’un en büyük alışveriş merkezleri listesinde bulunuyor. Görkemli yapısı ve kusursuz mimarisi sayesinde ziyaretçilerini kendisine hayran bırakıyor. Konforlu ve oldukça geniş bir otopark sahasına sahip olan alışveriş merkezi günlük iş ilanı 2019 döneminde de sunmaya devam ediyor. Bu sayede temizlik görevlisi, güvenlik görevlisi, reyon görevlisi gibi birçok alanlarda görev alabilirsiniz. Alışveriş merkezi zengin dizaynı sayesinde göze hitap ediyor. Huzur verici bir alanda faaliyete geçirilen alışveriş merkezinden bu sayede sevdikleriniz ile birlikte mutlu bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.

Alışveriş Merkezine Ulaşım

Topçular Mahallesi, Osman Gazi Caddesi, No:2-34055 (Bayrampaşa Metro İstasyonu Yanı) Eyüp/İstanbul bölümünde yer alan alışveriş merkezine bu sebeple kolayca erişim sağlanabiliyor. İnternet dünyasından da günlük ek iş ilanları sunan alışveriş merkezi bu sayede İstanbul’dan birçok serbest meslek sahipleri tarafından tercih ediliyor. Alışveriş Merkezi Eyüp bölgesinde bulunduğundan İstanbul’un birçok semtlerinden dakikalar içerisinde ulaşılabiliyor. Ayrıca alışveriş merkezine genellikle özel araçlar üzerinden başvurulabiliyor.

Alışveriş Merkezi Otopark Durumu

Yüksek güvenlikli otoparka sahip olan ek iş ilanları ile ünlenen  Axis İstanbul Alışveriş Merkezi’nden bu sayede mesai saatleri içerisinde aracınız ile ziyaret edebilirsiniz. Güler yüzlü otopark görevlileri  sayesinde aracınızı görevlilere gönül rahatlığı içerisinde teslim edebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmetler sunan alışveriş merkezi geniş otopark alanına sahiptir. Bu sayede araç sıkışması, araç kazası söz konusu değildir.

Alışveriş Merkezi Günlük Ek İş

İstanbul’dan günlük ek iş yapmaya karar verdiğinizde alışveriş merkezi ile 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Geniş sosyal ve çalışma haklarının sağlandığı alışveriş merkezinden bu sayede masraflarınızı kolayca giderebilirsiniz. SSK, ücretsiz servis olanağı ve düzenli maaş sunan alışveriş merkezi sayesinde devamlı çalışabileceğiniz bir işiniz olabiliyor. Fırsatlar dünyası olarak da tanımlanan alışveriş merkezinde mağazalarda reyon ve stok sayım elemanı, danışma, güvenlik elemanı, otopark görevlisi gibi birçok işlerde yer alabilirsiniz. Temizlik işlerinde ve mağaza reyon elemanlığında günlük olarak mesai yapabilirsiniz. Kadrolu yani sürekli olarak çalışmak istediğinizde ise güvenlik elemanı ve otopark görevlisi gibi meslekleri tercih edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=aabb0

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=8ec58