0212 909 39 16

Axis Alışveriş Merkezi 229 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’un Avrupa yakasında Kâğıthane semtinin merkez mahallesinde ve cendere caddesi üzerinde  bulunan Axis AVM 2016 yılında faaliyete girmiştir. Axis Alışveriş Merkezi sabah saat 10.00’da açılıp akşam saat 22.00’da kapanmaktadır. Hala faaliyet göstermekte olan Axis Avm’nin ziyaretçilerine vermiş olduğu hizmetleri şu şekilde kısaca söyleyebiliriz. Axis Avm açık ve kapalı otoparkı, mescidi, sineması, yemek yeme yerleri, alışveriş yapılacak mağazaları, her gün ücretsiz olarak sabah saat 10.00 ile 17.00 saatleri arasında 7 farklı yöne müşteri servisi, sigara içme alanları, kayıp eşya kayıt tutma yeri bulunur. Bebeği bulunan ziyaretçiler için her katta 1 tane olmak üzere toplam 5 adet bebek bakım odası hizmetini söyleyebiliriz.

Otopark Hizmeti ve Ulaşım

Axis Alışveriş Merkezi’nde yaklaşık olarak 536 adet kapalı, 214 adet açık ve 24 adet ise engelli yeri olmak üzere toplam 774 adet araç park yeri bulunmaktadır. Alışveriş merkezine ulaşım çeşitli toplu taşıma araçlarıyla mümkündür. Avrupa ve Anadolu yakasındaki ziyaretçiler alışveriş merkezini toplu taşıma araçlarını kullanarak ziyaret edebilirler. Alışveriş merkezine gelmek isteyen ziyaretçiler kendi özel arabalarının dışında toplu taşıma aracı olarak minibüs ve otobüsleri kullanarak rahatlıkla gelebilirler.

İş Fırsatları

Axis Alışveriş Merkezi alışveriş yapmanın, yemek yemenin ve gezmenin haricinde alışveriş merkezi içerisinde bulunan firmalar tarafından çalışmayan ve iş arayan kişilere iş ilanları vererek personel alımı yapmaktadırlar. Çalışmayan ve iş arayan kişiler sadece internet üzerinden iş aramanın yanı sıra alışveriş merkezinin içerisindeki firmaların vermiş olduğu iş ilanı ile müracaatlarını firmalara yapabilirler. Alışveriş merkezi içerisindeki firmalar hem çalışan kişilerin daha fazla para kazanması için ek iş ilanları vererek, hem de günlük ek iş ilanı vererek personel aramaktadırlar.

Firmaların Aradığı Eleman Özellikleri

Alışveriş merkezi içerisinde bulunan mağazalar ve bunun personel arayışında olan firmalar değişik kadrolarda eleman aramaktadırlar. Mağazalar aylık personel çalıştırdıkları gibi günlük eleman çalıştırmayı da tercih ediyorlar. Özellikle günlük çalışmak için iş arayan kişiler alışveriş merkezi içerisindeki mağazaların vermiş olduğu ilanlara müracaat edip çalışabilirler. Alışveriş merkezinin kendi kadrosunda da değişik görevlerde personeller çalışmaktadırlar. Alışveriş merkezinde çalışmak isteyen kişiler güvenlik görevlisi olarak veya günlük temizlikçi olarak çalışabilirler. Alışveriş merkezinin içerisinde bulunan mağazalar kadrolarına çalıştırmak için değişik görevlerde eleman aramaktadırlar.

Farklı İş Pozisyonları

Alışveriş merkezinin içerisindeki mağazalarda çalışmak isteyen kişiler reyon sorumlusu pozisyonunda, stok sayım elemanı, kasiyerlik gibi görevlere başvuru yaparak çalışabilirler. İş arayan arkadaşlar mağazalara iş başvurusu yaparken CV’lerini dikkatli bir şekilde hazırlayıp müracaatı yaparken firmanın vermiş olduğu formu doldururken CV’lerini de formun yanında vermeleri kendilerinin işe alımını hem kolaylaştırır, hem de kendisine fayda sağlamış olur. Genellikle uzun süreli personelle çalışmak isteyen mağazalar işe alacakları personelin CV’lerini dikkatli bir şekilde incelerler. Bu yüzden mağazanın vermiş olduğu iş ilanına müracaat etmek isteyen kişiler kendilerini iyi ifade eden bir CV hazırlamalıdırlar. Özellikle firmaların dikkatlerini çekmek ve firmanın kendisini işe almasını hızlandırmak için daha önce çalışmış olduğu yerleri referans isimleri ve telefon numaralarıyla beraber yazarlarsa firma tarafından bir güven hissiyatı oluşmasını sağlamış olurlar ve faydalarına olur. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=6c843

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=131e1