0212 909 39 16

Atrium Alışveriş 253 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’un göbeğinde yer alan Atrium Alışveriş Merkezi Bakırköy’e bağlıdır. Ataköy kısmında yer alıyor. İstanbul’un en eski alışveriş merkezlerinin başında yer alıyor. İstanbul’da bulunan alışveriş merkezlerinin arasında en eski 2. alışveriş merkezi olarak bilinir. İlk olarak 19 Aralık 2003 yılında hizmete girmeye başladı. Yaklaşık günde 17.000 kişi geliyor. Hafta sonu 25.000 ile 27.000 arası değişiyor. Yaklaşık 1.500 m² alanında sinema alanı bulunuyor. 7 ayrı sinema salonu bulunuyor. Modern salonları bulunan Atrium Alışveriş merkezinde ki sinema salonlarında Dolby Digital Surround sistemli klimalar bulunuyor

Atrium Alışveriş Merkezinin Özellikleri

 Atrium alışveriş merkezi İstanbul’un en kalabalık yerinde Şirinevler Ataköy tarafında yer alıyor. Çevresinde rezidanslar, holdingler olmak üzere kalabalık bir kitle oluşuyor. Yaklaşık 12.000 m² kapalı alana sahiptir. Açık ve kapalı alanı bulunuyor. Yaklaşık 3 kat olarak bulunan Atrium AVM 207 mağazası bulunuyor. Otoparkı 2000 aracın park edebileceği şekilde oldukça büyüktür. Atrium Alışveriş Merkezi sabah 10.00 akşam 22.00 arası hizmet veriyor. Araçsız olarak gelecek kişiler Şirinevler durağında inebilir. Yaklaşık 5 dakika yürüyerek gelebilirsiniz. Yaklaşık 12000 m² büyüklüğünde ki alışveriş merkezinde ki mağazalara talep oldukça fazladır. Mağazalar bu sebep ile müşteri ihtiyacını karşılamak için internete ve mağazanın içine de İş ilanları verirler. Alışveriş Merkezinde iş ilanı fazla oluyor. Genelde mağazalarda genç kesim çalışsa da her yaş aralığına uygun personeller çalışabiliyor.

Atrium Alışveriş Merkezine Personel  Nasıl Alınıyor?

İnternet ve mağaza içinde yer alan ilanlara uygun personel alımlarını mağaza da bulunan müdürler ya da insan kaynakları yapıyor. Aranan kriterlere sahip olan kişiler işe alınıyor. Gerekli evraklar getirildikten sonra işe başlama yapılıyor. Genelde alışveriş merkezlerinde bayramlarda, yeni yılda ve özel günlerde fazla kalabalık olması ile alışverişe yapılan talep oldukça fazladır. Bu sebep ile çoğu zaman mağazalar müşterilere yetişmekle zorlanabiliyor. Bu sebep takviye personele ihtiyaç duyan mağazalar personel alımı yapabiliyor. Çoğunlukla öğrenciler mağazacılık sektörünü tercih ederler. Çünkü okul öncesi ve sonrası çalışma saatlerine uygun olduğu için öğrenciler Günlük ek iş yaparlar.

Atrium Alışveriş Merkezinde ki Gizli Kahramanlar

Atrium AVM temiz ve hijyen olması gerekiyor. Bu sayede günde sayısız temizli personelinin çalıştığını biliyor muydunuz? Yüzlerce mağazaya sahip olan alışveriş merkezi ayrı zamanda da yemek bölümünden tutun, sinema katına kadar birçok yerin temiz kalması gerekiyor. Bunu temizlik personelleri sağlıyor. Ek iş ilanları çoğu zaman ihtiyaç duyulduğunda verilir. Bir alışveriş merkezinin en önemli noktası güvenliğinin sağlanmasıdır. AVM içerisine günde binlerce kişi giriyor. Bunların güvenliğini kapıda ve belirli bölümlerde bulunan güvenlik görevlileri sağlıyor.

Çoğu zaman mağazaların reyon bölümüne ve stok bölümüne sayım elemanları ihtiyacı duyulur. Bu sayede CV’nizi güzel bir şekilde doldurmanız gereklidir. Karşı tarafın ne istediğini bilmeniz her zaman size avantaj sağlayacaktır. İnternet sitemiz üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Yapacağınız başvuru aranılan kriterlere uygunsa sizi direkt arayacaklardır. Türkiye’de mağazacılık sektörü üst seviyeye ulaştı. Atrium alışveriş merkezi birçok kişiye iş imkânı sunarak, çalışma ekibi arkadaşlarını bekliyor. Kısa sürede yükselerek, kariyerinizi üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=99b22

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=da0e3