0212 909 39 16

Atlas Park Alışveriş 232 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Türkiye’nin en önemli alışveriş merkezlerinden olan Atlas Park Alışveriş Merkezi bu sayede geniş müşteri tabanına sahiptir. Kusursuz alışveriş hizmetleri sayesinde sektörde öncü bir konumda yer alıyor. Alışveriş konusunda beklentilerinize hitap eden devasa alışveriş merkezi güncel iş ilanları sunması sayesinde de onlarca bireylere yeni iş ilanları kapısı açıyor. İstanbul merkezine yakın mesafede bulunan alışveriş merkezine bu sayede çalışma saati içerisinde kolayca erişebiliyorsunuz. Kurumsal bazdan hizmet sunan Atlas Park Alışveriş Merkezi bu sayede uluslararası ticari statüye sahiptir. Yılların deneyimlerine sahip olan alışveriş merkezi İstanbul’un birçok semtlerinden yoğun olarak tercih görüyor. Güler yüzlü çalışanları sayesinde ziyaretçilerinden takdir elde ediyor. Bu sayede alışveriş merkezi İstanbul’un en çok tavsiye edilen alışveriş merkezleri arasında bulunuyor.

Atlas Park Alışveriş Merkezi Özellikleri

Geniş özelliklere sahip olan alışveriş merkezi aradığınızda Atlar Park Alışveriş Merkezi tam size göredir. Bebek bakım odası, danışma, engelli WC, çocuk oyun alanı, mescit, ücretsiz alışveriş sepeti, ücretsiz bebek arabaları, ücretsiz şarj dolum cihazı ve ücretsiz araç servisi gibi birçok kaliteli imkânlardan faydalanabilirsiniz. En iyi İstanbul alışveriş merkezlerinden olan Atlas Park Alışveriş Merkezi dinamik kadrosu sayesinde sizlere pratik bir şekilde alışveriş hizmetleri sunuyor. Geniş ek iş ilanları kataloğu da sunan Atlas Park Alışveriş Merkezi’nden bu sayede birçok mesleklere yönelebilirsiniz. Konforlu ve geniş otoparkı sayesinde şahsi otomobiliniz üzerinden de aileniz ile birlikte alışveriş merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Atlas Park Alışveriş Merkezi Konumu Ve Ulaşımı

Yıldızı hızla parlayan kurumsal alışveriş merkezlerinden olan Atlas Park Alışveriş Merkezi günlük ek iş sunması sayesinde genç ve orta yaş grubundaki insanlara eşsiz iş imkânı sunuyor. İnternet dünyasından da yoğun bir şekilde tercih edilen Atlas Park alışveriş merkezi Abdurrahman Gazi Mahallesi-Fatih Bulvarı-No:67/1 Sultanbeyli-İstanbul adresinde hizmet sunuyor. Bu sayede kolayca ulaşabileceğiniz Atlas Park Alışveriş Merkezi’ne Taksim, Beşiktaş, Eyüp, Mecidiyeköy, Güngören ve birçok semtlerden otobüs, metrobüs, dolmuş ve taksi üzerinden erişebilirsiniz. Bununla birlikte Atlas Park Alışveriş Merkezi’ne ayrıca müşteri destek hizmetleri üzerinden de erişebilirsiniz. Atlas Park Aalışveriş Merkezi’ne özel aracınız üzerinden ise daha erken sürede ulaşabilirsiniz. Atlas Park alışveriş merkezi ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı ile de yakın bir mesafede bulunuyor. Bu sayede havalimanından da alışveriş merkezine araç transfer firması, taksi ve dolmuş üzerinden ulaşılabiliyor.

Atlas Park Alışveriş Merkezi Otopark Alanı

Uzman İnşaat, Zylan Gayrimenkul, Boğaziçi Anonim Şirketi, HD holding bünyesinde hizmete sunulan alışveriş merkezi Ağustos 2015 tarihinde Sultanbeyli bölgesinde hizmete sunuldu. Yaklaşık olarak 4 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan alışveriş merkezi bu tarihten itibaren hızla ilgi almaya başladı. Geniş ve ücretsiz otoparkı sayesinde aracınız üzerinden alışveriş merkezine ulaşabilirsiniz. Günlük alışverişlerinizi ve iş ilanı takiplerini  prestijli alışveriş merkezinden yapabilirsiniz.

Atlas Park Alışveriş Merkezi Günlük Ek İşler

İstanbul’dan günlük ek iş yapmaya karar verdiğinizde Atlas Park Alışveriş Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. Birbirinden güzel ek işlerin sunulduğu alışveriş merkezinden bu sayede alışveriş merkezinin temizliğinde günlük temizlik işleri, güvenliğinde güvenlik çalışanı, danışma hizmetinde danışma personel, ürün stok sayımında ürün stok sayım elemanlığı, reyon alanında ürünlerin satışında reyon elemanlığı gibi birçok işleri tercih edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=29e94

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=b9a6a