0212 909 39 16

Atirus Alışveriş 240 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Atirus Alışveriş Merkezi, İstanbul Avrupa Yakası’nda Büyükçekmece’de bulunan büyük merkezlerden biridir. Ulaşımı son derece rahat bir noktada bulunan merkezin, yayalar için yapılmış bir alt geçidi de bulunmaktadır. Ayrıca araçla gelecekler için özel olarak yapılmış tüneli, son derece kolay bir giriş sağlayacaktır. Alışveriş merkezinin E5 üzerinde bulunması da arabayla gelecekler için rahatlık sağlamaktadır. En işlek yol üzerinde bulunması, çok sayıda otobüs ve minibüsün buradan geçmesine olanak sağlamaktadır. Alışveriş merkezinin yaklaşık yedi yüz araçlık bir otoparkı da bulunmaktadır. Bu durum, araçla gelecekler için son derece kolaylık sunacaktır. Modern mimarisi, üstün teknolojik özellikleri ile güvenle gezilecek konforlu alışveriş merkezlerinden biridir.

Atirus Alışveriş Merkezi’nde Son Sistem Teknoloji

Atirus Alışveriş Merkezi, son sistem teknoloji ile inşa edilmiştir. Havalandırma sistemi, sürekli hava akışını temizleyecek yapıdadır. Modern yangın sistemleri, duman algılayıcıları da alışveriş merkezinin müşterilerine güven ve emniyet sağlamaktadır. Son teknolojik sistem sinema gösterileriyle de tercih edilecek sinema salonlarına sahiptir. Alışveriş merkezinde her katta ayrı bir aktivite ve dünyaca ünlü mağazaların şubeleri bulunmaktadır. Her kesimden ve her yaş grubundan insanın sıkılmadan vakit geçirecekleri merkezler arasındadır.

Atirus Alışveriş Merkezi’nde Keyifli Zamanlar

Alışveriş merkezinde ihtiyaç olan her malzemeyi rahatlıkla bulmak mümkündür. Kişisel ev ve giyim eşyaları, hobi malzemeleri, çocuk ve bebek ihtiyaçlarına dair mağazalar çok zengindir. Burada alışveriş yapmanın ötesinde, keyifli zamanlar geçirilecek mekânlar da oldukça fazladır. Farklı lezzetlerin sunulduğu yeme içme alanları ve şık kafeleri de yer almaktadır. Buraya gelenlerin sıkılmadan vakit geçirmesine yönelik her şey düşünülmüştür. Çocuk oyun alanları, çocuklar ve aileleri için tercih edilecek yerler içerisindedir. Sinema salonlarında gösterime yeni girmiş tüm filmleri izlemek mümkündür. Tüm ailenin keyifle vakit geçirebileceği yerlerden biridir. Ayrıca şık bir buluşma mekânı olarak ta tercih edilecek merkezler arasındadır.

Mağazacılık Sektöründe Çalışmak İsteyenler

Mağazacılık sektöründe çalışmak isteyenler için Atirus Alışveriş Merkezi’nde belli dönemlerde iş ilanları verilmektedir. Eleman alımları arasında, güvenlik ve temizlik görevlileri ile reyon sorumluları ilk sırada yer almaktadır. Stok takip elemanları, müşteri hizmetlerinde çalışacak görevliler de ihtiyaç duyulan elemanlar arasındadır. Alışveriş merkezinin rahat ulaşılabilir olması ve sakin, huzurlu atmosferi, çalışmak isteyenler için tercih sebebidir.

Günlük ek iş yaparak, kazancını arttırmak isteyenler için de farklı alternatifler yer almaktadır. Bu konuda mağazacılık sektörü, çok fazla seçenek sunacaktır. Özellikle, partime çalışacak olanlar için çok fazla elemana ihtiyaç duyulur.

Atirus Alışveriş Merkezi’nde verilen ek iş ilanları, yarı zamanlı çalışmak isteyenler için tercih edilecek iş fırsatlarıdır.

Güvenli ve Huzurlu Çalışma Ortamı

Atirus Alışveriş Merkezi, güvenli ve huzurlu ortamı ile öne çıkan alışveriş merkezleri arasındadır. Alışveriş Merkezinin tüm mağazaları, kurumsal çalışan ilkeli kuruluşlardır. İşe alım yaptıkları personelin sigorta ve maaş ödemelerinde son derece hassas davranılacaktır. Huzurlu ve sakin atmosferi, sırf ziyaretçiler için değil, çalışanlar için de tercih sebebidir. Alışveriş merkezinde açılacak iş ilanlarına sitemiz üzerinden erişim sağlanabilir. Detaylı hazırlanacak öz geçmiş, bu konuda önerilen hususlar arasındadır. Alışveriş merkezinin açmış olduğu iş ilanı için, sitemiz üzerinden başvuru da yapılabilmektedir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=08f95

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=55089