0212 909 39 16

Ataşehir Palladium 279 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Ataşehir Palladium, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda Ataşehir’de yer alan büyük alışveriş merkezlerinden biridir. İç mekânı oldukça ferah ve büyük olan alışveriş merkezi, her yaş grubuna hitap edecek özelliktedir. Ücretsiz otoparkı oldukça geniş araç kapasitesine sahiptir. Ayrıca vale ve taksi hizmetleri de Palladium’da yer alan bir diğer hizmetler arasındadır. Alışveriş merkezinde çok sayıda mağaza ve dükkân yer almaktadır. Dünyaca ünlü mağazalar, farklı yöre ve ülkelere ait lezzetler yer almaktadır. Yeme içme mekânları son derece şık ve seçkindir. Ünlü markaların en güzel ürünleri, alışveriş merkezindeki mağazalarda sergilenmektedir.

Ulaşım Açısından Rahatlık

Ataşehir ulaşım açısından son derece rahat bulunacak bir konumdadır. Metro ve farklı noktalardan kalkan otobüs seferleri ile ulaşmak mümkündür. Her geçen gün kendini yenileyen alışveriş merkezinde belli zamanlarda iş ilanları verilmektedir. Hem kurumsal bir alışveriş merkezi olması hem de ulaşım açısından rahat bir konumda olması, çalışmak isteyenler açısından da önem taşır.

Özellikle ek iş ilanları, yarı zamanlı çalışmak isteyenler açısından son derece önemlidir. Ek iş ilanlarına başvuranlar arasında, öğrenciler, ev hanımları ya da ikinci bir işte çalışmak isteyenler başta gelmektedir. Alışveriş merkezine özel araçla kolaylıkla gelinebileceği gibi, farklı noktalardaki toplu ulaşım araçları ile de gelinebilecektir.

Herkes İçin Keyifli Zamanlar

Palladium’da her yaş grubu keyifli zamanlar geçirebilecektir. Burada bulunan etkinlik alanları, sinema salonları herkesim için eğlenceli olacaktır. Çocuk oyun alanları, kitap ve müzik dükkânları ile öne çıkan hobi ve alışveriş merkezleri arasındadır. Her katında ayrı bir eğlence bulunmaktadır. Teras alanı, ankesörlü telefon kabinleri hatta revir bile yer alır. Gezmek isteyenler kadar, çalışmak isteyenler için de güvenli alanlardan biridir. Bebekli aileler için de özel hizmetleri bulunmaktadır. Bebek bakım odaları, kanguru ihtiyacına cevap sunulması, çocuklara yönelik tuvaletler gibi. Ailecek keyifli anlar geçirilebileceği gibi, yakın arkadaşların da keyifli buluşma noktalarından biridir.

Alışveriş Merkezlerinde Ek İş İlanları

Alışveriş merkezleri sürekli büyüyen ve gelişen bir yapıdadır. Uzun mesai saatleri çalışma gerektirmesi bakımından, bu yerler vardiyalı çalışma prensibine göre elaman alacaklardır. Günlük ek iş arayanlar için de alışveriş merkezlerinde farklı pozisyonlarda eleman alımı bulunur.

Bunun için belli tarihlerde açılan iş ilanı ve eleman alım duyurularının takip edilmesi önemlidir. Hem nezih bir kuruluş olması hem de iş güvenliği ve hukukuna riayet edilmesi, çalışanlar için de ayrı bir güvencedir. Kurumsal çalışma prensiplerine sahip olmasından ötürü, maaş ödemeleri aksamadan ve zamanında yapılacaktır. Sigorta giriş ve çıkışları takip edilerek zamanında bildirilecek ve primler gününde yatırılacaktır.

Palladium Alışveriş Merkezi’nde İhtiyaç Duyulan Eleman Alımları

Palladium Alışveriş Merkezi’nde sürekli elaman ihtiyacı bulunmaktadır. Özellikle satış sorumlusu, güvenlik elemanı, temizlik görevlisi ve stok elemanı gibi pozisyonlarda elemana çok fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için alışveriş merkezinin iş alımlarının, sitemiz üzerinden incelenmesi önerilecektir. Alışveriş merkezindeki eleman alımlarına sitemiz üzerinden başvuru da yapılabilecektir. Ayrıntılı bir özgeçmişin yer aldığı detaylı CV’ler elaman alımı yapacak kuruluşlar tarafından önem taşıyacaktır. Mağazacılık kariyerine nezih bir ortamda adım atmak isteyenler için Ataşehir Palladium Alışveriş Merkezi, önerilen kurumlar arasında yer almaktadır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5e1f4

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f853a