0212 909 39 16

Ataşehir Mozaik Çarşı 237 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Ataşehir Mozaik Çarşı, İstanbul’un Ataşehir ilçesinde bulunan yerel bir alışveriş merkezidir. 3 katlı alışveriş merkezinde ücretsiz otopark hizmeti de sunulmaktadır. Yaklaşık 22 bin metrekarelik alana yapımı gerçekleştirilen AVM binası içerisinde modadan gıdaya, eğlenceden yeme içmeye kadar her türlü imkânı bulabilirsiniz. Ataşehir Mozaik Çarşı, marketler, erkek ve bayan kuaför, optik, terzi, moda evi, restoran, çilingir, eğlence alanları, eczane, çeşitli bankaların ATM’leri, kafeler ve fatura ödeme merkezleri ile oldukça geniş bir hizmet ağına sahiptir. Her katın ortalama 4 bin metrekare alandan oluştuğu AVM’nin kuzey bölümünde 1.60 cm genişliğinde ve yol boyu 72 cm uzunluğunda duvarı kaplayan mozaik bir pano yer almaktadır. Zaten Ataşehir Mozaik Çarşı ismini de Sadık Altınok tarafından yapılan bu panodan almaktadır. Mozaik şehri, “Kültür Mozaiği İstanbul” olarak simgelemektedir. Mozaik çarşının mimarı ise Rahmi Öngüner’dir.

Ataşehir Mozaik Çarşı İş İmkânları

İş arayışı içinde olan kişiler ya da günlük ek iş fırsatı isteyenler Ataşehir Mozaik Çarşı iş ilanlarına başvurabilirler. Düzenli olarak yayınlanan ilanlar arasında güvenlikçi, müşteri hizmetleri sorumlusu günlük eleman, kasiyer, temizlikçi, reyon görevlisi, stok sayım elemanı gibi pozisyonlar mevcut olmaktadır. İş arayış beklentinize ve deneyimlerinize göre ek iş ilanları başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer insanlar arası ilişki kurmada başarılıysanız müşteri ile ilgilenebileceğiniz kasiyer, müşteri hizmetleri sorumlusu, reyon görevlisi gibi pozisyonlara başvurabilirsiniz. Bu tip iş ilanları meslek şartı aramadığından çoğu kişi için büyük bir avantajdır. AVM içerisinde çalışılacağı için çalışma koşulları da oldukça kolaydır. AVM’ye ulaşım; otobüs, metro, tren, Marmaray, minibüs ve dolmuş gibi vasıtalarla kolayca sağlanmaktadır. Bulunduğunuz yerden mozaik çarşı güzergâhı yakınlarına giden birçok toplu taşıma aracı olduğu için işe gelirken ulaşım bakımından da herhangi bir zorluk yaşamazsınız. AVM’de çalışmak, yeni insanlarla tanışmak ve ekip çalışması ile keyifli bir iş ortamı yakalamak isteyenler için ideal bir fırsattır. Günlük eleman arayan bu firmada çalışmak istiyorsanız sadece kendinizi tanıtan bir CV hazırlamanız yeterli olacaktır.

CV Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özgeçmiş ya da CV, hakkınızda detaylı bilgi veren, iş deneyimlerinizi, eğitim durumunuzu ve tecrübelerinizi anlatabileceğiniz bir argümandır. Sizin tarafınızdan hazırlanacak olan bu yazıda tüm içerik sade ve anlaşılır biçimde olmalıdır. CV içerisinde yaş, mezuniyet durumu, iletişim bilgileri (adres, telefon numarası, e-mail adresi) daha önceki iş deneyimleri, bu işten beklentiler fazla uzatılmadan doğrudan net biçimde aktarılmalıdır. Özgeçmiş kurumsal bir dille yazılmalı ve mutlaka net bir fotoğraf eklenmelidir. Ekleyeceğiniz fotoğraf biyometrik ya da vesikalık olabilir. Bunun dışında Facebook ya da İnstagram profili tarzında fotoğraflar eklemeniz uygun olmayacaktır. CV, iş ararken sizi, diğer başvuran kişilerin önüne taşımada en büyük etkendir. Bu yüzden düzenli ve eksiksiz bir biçimde doldurulursa işi hızlıca almanızı sağlar. CV hazırlandıktan sonra başvurulan iş ilanı için mail ya da internet üzerinden işverene sunmanız yeterli olacaktır. Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilen, ekip çalışmasına inanan, işini düzgün ve detaylı yapan, insanlarla ilişki kurmada başarılı, kendine güvenen ve sabırlı bir kişiyseniz AVM iş ilanları için uygun bir profil oluşturursunuz. Ek iş ilanları ve günlük eleman ilanları için sitemiz üzerinden ilgili ilana başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=867a5

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=06020