0212 909 39 16

Ataşehir Brandium AVM 237 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Brandium Avm Emay İnşaat ve Erko Grup tarafından 2013 yılında İstanbul Ataşehir K.Bakkalköy ‘de açılmıştır. 380.000 m2’lik bir proje olup alışveriş merkezi, konutluk yaşam alanı ve otelleri ile tam bir yaşam alanıdır. İçinde 70’in üstünde mağaza, sinema salonu keyfi, çocuk oyun alanları mevcuttur. Bünyesinde dünya mutfaklarından fast fooda kadar müşterisine her alternatifi sunan bir restoran zinciri vardır. Eğlence merkezleri, tiyatro-sinema açısından tam bir buluşma merkezidir. Yine bünyesinde bebek odası, tekerlekli sandalye, engelli WC, bütün bankaların ATM’leri, kayıp eşya bölümü ve beraberinde her konuda bilgi almak için danışma bölümleri, ücretsiz kapalı otopark, vale hizmeti bulunmaktadır. Bayram ve özel günler hariç Brandium Alışveriş sabah 10.00 akşam 22.00 şeklinde hizmet vermektedir.

Brandium AVM İş İlanları 

Brandium AVM iş kapsamında tüm çalışanlarına her zaman geliştirilme ve yetiştirilme üzerine bir misyon edinmiştir. Bu misyon eşliğinde her zaman yüksek kalitede firmalarla çalışarak, sürekli eğitimler vererek ve işte hedefin olması gerektiğini savunarak iş potansiyellerini tanımlamışlardır. Amaç her zaman deneyimli kadrolar oluşturarak bir hizmet standardına kavuşmaktır. Geniş bir iş potansiyeli olan AVM kapsamında çeşitli pozisyonlarda aranılan  iş ilanları başvurusu yapılabilir. Restoran ve kafelerde, temizlik elemanlarında, güvenlik elemanlarında, mağaza satış sorumlularında sürekli bir eleman alışı söz konusu olduğundan irtibatta olmak yeterli olacaktır. AVM’ye ulaşım açısından da herhangi bir sorun yaşanmadığından bu kaliteli ortam dâhilinde bir personel olmak, iş hayatında Brandium AVM deneyimi kazanmak  deyim yerindeyse ayrıcalık olacaktır.

Brandium AVM Çalışma Koşulları 

Brandium AVM de çalışma saatleri sabah 10.00 akşam 22.00 arasında olup bulunulan pozisyona ve sektöre göre saat dağılımları kendi bünyelerinde mesai ayarlamaları şeklinde değişebilmektedir. AVM bünyesinde iş ilanı kendilerince yayınlanmanın yansıra sosyal medya aracılığı ile de olabilmektedir. Bazı kişiler günlerinin boşta kalan zamanlarında çalışma fikrine sıcak baktıklarından günlük  ek iş uygun gelmektedir. Ek iş ilanları  açısından da pozisyonlar açılabilmektedir. Böylelikle hem iş arayanlar için hem de işverenler için bu pozisyonlar kısa sürede kapatılabilmektedir. Özellikle günlük temizlik elemanları, güvenlik elemanları, satış reyon elemanları en çok ihtiyaç olunan bölümlerdir. Bu açıdan verilen iş ilanlarına istinaden an be an başvuruda bulunabilir ve çalışma hayatına atılabilirsiniz.

Brandium AVM İş Pozisyonları 

Brandium AVM büyük bir alanda hizmet veren bir alışveriş merkezi olduğundan içerik olarak da çok fazla mağaza ve restoran bulunmaktadır. Her biri restoran nezdinde var olan pozisyonlarda oluşabilecek eleman açıkları düşünülecek olursa iş pozisyonları gerçekten çok fazla olmaktadır. Bu durumda iş arayan bir kişi için AVM bünyesinde kriterlerine göre bir iş ilanı bulmaması olası değildir. AVM içindeki dünya standartlarında olan mağazalarında bir iş pozisyonunda olmak belki başlangıç belki de gelecekteki iş geçmişine başarılı bir adım atmak demektir. Çalışılan yerin konumu, çalışılan yer, ilgili pozisyon her zaman için iş hayatında önem gören detaylardır. Sağlıklı bir kurumda çalışmak, değerlerine önem verilmesini bilmek ve hissetmek, her zaman elit bir tabakayla karşı karşıya olabilmek, tam bir yaşam ve alışveriş kapsamında huzurlu ve mutlu bir iş hayatına sahip olma için Brandium AVM olanakları ile farklılığını sunar. Adresimiz üzerinden bütün ilanlara ulaşabilir ve göz atabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=1a9a6

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5bba0