0212 909 39 16

Ataköy Plus AVM 255 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

14 Nisan 2010 tarihinde hizmete sunulan Ataköy Plus AVM sahip olduğu eşsiz özellikleri sayesinde İstanbul ilimizin en gözde ve en çok tercih edilen alışveriş merkezleri listesinde bulunmaktadır. Çok sayıda markalı mağazaların yer aldığı AVM’de bu sayede günlük iş ilanları sunulmaktadır. Bu sayede yüzlerce elemana iş kapıları da açan Ataköy Plus Alışveriş Merkezi İstanbul ekonomisinde de ciddi anlamda ek katkı sunmaktadır. Devasa bir alan üzerinden hizmet sunan Ataköy Plus Alışveriş Merkezi kusursuz hizmetleri, muhteşem otopark alanı, dünyaca ünlü markalardan oluşan şık mağazaları ile dikkatleri üzerinde toplayan Ataköy Plus AVM bu sayede Türkiye’nin en prestijli alışveriş merkezleri listesinde bulunmaktadır.

Ataköy Plus AVM Genel Özellikleri

Birçok özelliklere sahip olan Ataköy Plus AVM bünyesinde toplamda 140 adet devasa mağazaya ev sahipliği yapmaktadır. Toplamda 25 bin metre karelik kiralanabilir sahaya da sahip olan kaliteli alışveriş merkezi 10 adet konforlu salonlu sinema bölümü, otopark bölümü bulunuyor. Aynı zamanda danışman ve güvenlik bölümü, temizli personeli bölümü, yönetim ve idari bölüm, alışveriş bölümü, ürün reyon bölümleri, çocuk parkı, yeşil alanları ve daha birçok farklı konseptten alanlara ev sahipliği yapmaktadır.

Ataköy Plus AVM Bulunduğu Alan

Günlük çok sayıda ek iş ilanları sunulan Ataköy Plus Alışveriş Merkezi Adnan Kahveci Bulvarı 6.Kısım Ataköy-Bakırköy İstanbul bölgesinde hizmet sunmaktadır. Konforlu bir alan üzerinde yer alan Ataköy Plus Alışveriş Merkezi İstanbul merkezine yakın bir konumda yer aldığından ayrıca kolay ulaşım olanağı da sunmaktadır. Ataköy Plus Alışveriş Merkezine bu sayede Taksim, Bakırköy, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Tuzla ve diğer semtlerden metrobüs, otobüs üzerinden ulaşım sağlanabilmektedir. İstanbul ilimizin en köklü alışveriş merkezlerinden olan Ataköy Plus Alışveriş Merkezi geniş ve rahat otopark alanına sahip olduğundan tercihiniz doğrultusunda özel aracınız üzerinden de alışveriş merkezine ulaşabilmektesiniz.

Ataköy Plus AVM’de Bulunan İş Fırsatları

İstanbul ilimizden yüksek kazançlar üzerinden günlük ek iş yapmak istediğinizde Ataköy Plus Alışveriş Merkezi tercih edebiliyorsunuz. Temizlik elemanı, güvenlik elemanı, reyon ve stok sayım elemanı gibi birçok alanlarda yer almak istediğinizde Ataköy Plus Alışveriş Merkezi güncel iş ilanlarına başvuru yapabilmektesiniz. Gerek İstanbul ilimizden ve gerekse de diğer şehirlerimizden öğrenciler ve serbest meslek sahipleri tarafından tercih edilen Ataköy Plus Alışveriş Merkezindeki eşsiz iş ilanları sayesinde istikrarlı bir meslek dalına sahip olunabilmektedir. Pek çok alışveriş merkezlerine oranla ayrıca daha yüksek maaşlar da sunulan Ataköy Plus Alışveriş Merkezi bu sayede yüzlerce bireylere devamlı iş kapısı sunmaktadır.

Ataköy Plus AVM Tercih Edilmesinin Sebepleri

Köklü bir geçmişe sahip olan Ataköy Plus Alışveriş Merkezi geniş mağaza katalogu ve zengin ürün çeşitliliği sayesinde İstanbul genelinden tercih ediliyor. Güler yüzlü ve alanında eğitimli kadrosu sayesinde müşterilere kusursuz bir şekilde hizmet sunmaktadır. Beklentilere kusursuz bir şekilde hitap eden Ataköy Plus Alışveriş Merkezi tüketicilerin gerek duyduğu tüm aktiviteleri tek çatı altında sunmaktadır.

Ataköy Plus AVM Avantajları

En avantajlı alışveriş merkezlerinden olan Ataköy Plus Alışveriş Merkezi geniş ürün katalogları haricinde en uygun fiyat tarifesi ve güncel iş ilanı sunmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet sunan Ataköy Plus Alışveriş Merkezi bu sayede kuruluş tarihinden günümüze kadar geniş müşteri tabanına sahip olmuştur. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilmektesiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=9daa2

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=ef66c