0212 909 39 16

Asya Park Outlet AVM 482 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Asya yakasında bulunan AsyaPark Outlet AVM Ümraniye ilçesinin Yukarı Dudullu mahallesinde bulunan Alemdağ Caddesi üzerinde yer almaktadır. Alemdağ Caddesi ile Bostancı Caddesi’nin kesiştiği noktada yer alan alışveriş merkezi İmes ve Modoko’ya 100 metre mesafe uzaklıkta bulunmaktadır. 33.000 metre kare alana inşa edilmiş olan alışveriş merkezi 7 katlıdır. Alışveriş merkezinin konum olarak bulunmuş olduğu yerin rakımının deniz seviyesinden yüksekliği 144 metredir. 26 Mayıs 2007 yılında müşterilerinin hizmetine açılmıştır. Konum olarak Anadolu yakasının sanayi bölgesi olan Dudullu’da konumlanmış alışveriş merkezine özel arabanızla gelebileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarında kullanarak gelebilirsiniz.

Özellikleri

AsyaPark Outlet AVM butik bir alışveriş merkezi özelliği taşımaktadır. İçerisinde genel anlamı ile büyük mağazacılık kategorisinde hizmet veren markalar ve bölgesel mağazalar yer alır. Alışveriş merkezinin içerisinde kaliteli markaların satıldığı Outlet ürünler bulunmaktadır. Çocuk oyun alanı, kuaförü, restoranları, kafeteryaları, teknolojik marketleri, fotoğrafçısı, eczanesi, mescidi, otoparkı, oto yıkama yerleri hizmetlerinden bazılardır. Haftanın yedi günü sabah saat 10.00’da açılıp akşam saat 22.00’da kapanmaktadır. Alışveriş merkezinin bir diğer hizmeti de gelen müşterilerine gidecekleri yerlerin merkezi bölgelerine ücretsiz olarak servis hizmeti vermesidir. Outlet özelliği taşıyan bir alışveriş merkezi olması sebebiyle indirimle olan bazı ürünler güncel olarak gelen ziyaretçilerin bilgisine sunulmaktadır. Çok fazla büyük olmayan bir alışveriş merkezidir.

Ulaşım

AsyaPark Outlet AVM’ye ister kendi aracınızla isterseniz de toplu taşıma araçlarını kullanarak gelebilirsiniz. Kendi aracınızla geldiğinizde toplam 2.000 araç kapasiteli üç katlı otopark hizmetinden yararlanabilir ve isterseniz oto yıkama ile aracınızı yıkatabilirsiniz. Toplu taşıma araçlarını kullanmak isterseniz ise Anadolu yakasından 19D ve 19S hatlı otobüsleri kullanabilirsiniz. Metro ile gelmek isterseniz M5 hatlı metroyu kullanarak gelebilirsiniz. Eğer minibüs ve dolmuşu kullanmak isterseniz Bostancı / Dudullu veya Sultanbeyli / Dudullu dolmuş hatlarını kullanarak rahatlıkla ziyaret edebilirsiniz. Maltepe’den gelmek isterseniz 16D ve 19D otobüs hatlarını kullanarak gelebilirsiniz.

İş Fırsatları

Alışveriş merkezinde çalışan günlük temizlik elemanı ve güvenlik görevlisi arkadaşlar bulunmaktadır. Alışveriş merkezinin içerisinde bulunan bazı mağazalar iş ilanları vererek çalışmak isteyen arkadaşlara bir fırsat sunmaktadır. Alışveriş merkezi içerisindeki mağazalar çok sayıda departmana iş ilanı vermektedirler. Çok sayıda reyon sorumlusu ve stok sayım elemanı, kasiyer arayan mağazalar çalışan ve hafta sonu çalışmak isteyen kişiler içinse günlük ek iş ilanları vererek hafta sonu çalıştırmak için eleman aramaktadırlar. Personel arayan mağazalar internet üzerindeki iş arama sitelerine de ek iş ilanları adıyla iş ilanı vermektedirler. Çalışmak isteyen arkadaşlar mağazaların ve diğer firmaların vermiş olduğu işlere müracaat edebilirler.

CV Önemi

Mağazaların ve firmaların vermiş olduğu iş ilanlarına müracaat edecek arkadaşlar kendilerini iyi ifade ettiğini düşündüğü bir özgeçmiş yapmaları gerekmektedir. Bu özgeçmişi yaparken dikkat edilmesi gereken detaylar vardır. Kesinlikle fotoğrafsız bir CV oluşturmamalısınız. İsminizi belli eden bir mail adresiniz olmalıdır. Daha önce çalışmış olduğunuz yerleri referans belirtirken eski amirinizin ismini ve telefon numarasını yazmalısınız. Kesinlikle yalan ve çelişkili bir beyanda bulunmamalısınız. Dürüstlükten asla taviz vermeyiniz. Sitemiz üzerinden ilgilenmiş olduğunuz iş ilanlarına müracaat edebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5eabf

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=26706