0212 909 39 16

ArmoniPark Outlet 256 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

ArmoniPark Outlet, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan önemli alışveriş merkezlerinden biridir.  Ürün yelpazesinin zenginliğinin yanı sıra, fiyatlardaki uygunluk ta göze çarpan unsurlar arasındadır. ArmoniPark Outlet, İstanbul Küçükçekmece’de Sefaköy sınırları içerisinde yer alan büyük alışveriş merkezidir. Buraya özel araçla gelecekler için ücretsiz otopark hizmeti yer almaktadır. Toplu taşıma araçları ile de rahat ulaşım imkânı bulunmaktadır. Otobüs seferleri ve metro ile ulaşım, tercih edilen vasıtalardır. Alışveriş merkezinin çok çeşitli hizmetleri bulunmaktadır. Engelli otoparkı, bisiklet park yeri, anne ve bebekler için bakım odaları gibi alanlar içeride müşterilere sunulur. Her yaş kesiminin severek gezeceği, ihtiyaçlarını karşılayabileceği önemli alışveriş merkezleri arasındadır.

ArmoniPark Outlet Zevkli Buluşma Mekânları Arasında

ArmoniPark Outlet, zevkle alışveriş yapılacak buluşma mekânları arasındadır. Yeme içme alanları, sinema salonları ile etkinlik alanları bulunan merkezde, herkesin ilgi alanına hitap eden mağazalar bulunmaktadır. ArmoniPark Outlet, uygun fiyatlı alışveriş merkezlerinden biridir. Perşembe günleri, Perşembe Pazarı adı altında nitelendirilmiş, indirim yapılan zaman dilimleri arasındadır. Her katta farklı bir etkinlik ve mağaza zenginliği bulunan merkezin, ortamı da son derece kalitelidir. Şık kafeleri ile herkesin severek buluşma mekânları arasında yer almaktadır.

ArmoniPark Outlet Mağazalarının Özellikleri

ArmoniPark Outlet içerisinde yer alan mağazalar içerisinde, anne ve bebek sağlığı ürünleri, kişisel eşyalar, dekoratif ürünler yer almaktadır. Ayrıca, alışveriş merkezinin iç dekorasyonu da son derece şık ve ferah bir yapıdadır. Dünyaca ünlü markaların mağazaları ile farklı yörelere ait lezzetleri burada bulmak mümkündür. Şık restoranları ve son sistem sinema teknolojilerinin bulunduğu merkezin tercih edilme oranı da oldukça fazladır. Konum itibari ile Bakırköy, Küçükçekmece gibi alanlara yakınlığı ile çok sayıda ziyaretçinin ortak buluşma alanları arasındadır. Burada iş arayanlar için de çok sayıda iş ilanları bulunmaktadır.

ArmoniPark Outlet Çalışanı Olmanın Sağladığı Avantajlar

ArmoniPark Outlet çalışanı olmak, çalışan kişilere çok fazla artı değer katacaktır. Bunların başında kurumsal bir merkezde çalışmanın iş hayatına sağladığı olumlu yönde değerlerdir. Burada ilk iş deneyimini kazanacak olan kişiler için, daha sonraki iş hayatları için önemli tecrübeler oluşacaktır. Burada açılacak iş ilanı, mağazacılık kariyerinde ilerlemek isteyenler için tercih sebebi olacaktır. Mağazacılık sektörü, yarı zamanlı çalışma imkânı arayanlar için önemli fırsatlar sunacaktır. Açılan ek iş ilanları, gelirini arttırmak isteyenler ve boş zamanlarını değerlendirmek isteyenler için tercih edilecek faaliyetlerdir. Ev hanımları, iş arayanlar, öğrenciler, bu konuda kendini geliştirebileceklerdir.

ArmoniPark Outlet Alışveriş Merkezi’nde İhtiyaç Duyulan Eleman Alımları

ArmoniPark Outlet Alışveriş Merkezi’nde en çok güvenlik elemanı ile temizlik personeline ihtiyaç duyulmaktadır. Stok ve reyon sorumluları, müşteri temsilcileri ve kasiyer gibi alanlarda eleman ihtiyacı çok fazladır. Bu ihtiyaç, dönemler halinde de değişim göstermektedir. Alışveriş merkezinin kendini sürekli yenileyen yapısı, farklı branşlarda da eleman alımına ihtiyaç yaratmaktadır. Bunun için yapılması gereken hususların başında, ayrıntılı iş geçmişlerinin yer aldığı CV hazırlanması gerekir. ArmoniPark Outlet içerisindeki eleman alımlarını, sitemiz üzerinden de takip etmek mümkündür. Belli dönemlerde günlük ek iş ilanlarını takip etmek adına, sitenin sürekli incelenmesi önerilir. Sitemiz üzerinden ilgili iş kollarına rahatlıkla başvuru yapmak da mümkündür.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f3d62

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=61b9e