0212 909 39 16

ArenaPark AVM 229 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinde Avrupa yakasında Küçükçekmece ilçesinin Atakent mahallesinde, Çiçekli Vadi Caddesi üzerinde konumlandırılmış olan ArenaPark AVM Türk ve dünya markalarının bulunduğu seçkin ve özel bir alışveriş ve yaşam merkezidir. 26 Ağustos 2011 yılında ziyaretçilerinin hizmetine açılmıştır. Artaş İnşaat’ın Sahibi Sayın Süleyman Çetinsaya tarafından toplam 52 dönüm arsa üzerinde ve 130.000 metre kare alana inşa edilmiştir. 40.000 metre kare kiralanabilir bir alana sahiptir. Kendi özel araçlarıyla gelmek isteyen ziyaretçiler olduğu gibi toplu taşıma araçlarını kullanmak ve gelmek isteyen kişiler için de konum olarak son derece kolay ve ulaşılabilir bir merkezi yerde bulunmaktadır. Böyle merkezi bir yerde olması çok sayıda insan tarafından ziyaret edilmesini sağlamaktadır.

 

Özellikleri

ArenaPark Alışveriş Ve Yaşam Merkezi’nin en önemli özelliklerinden bir tanesi Avrupa yakasının ilk ve tek açık hava konsepti bulunan alışveriş merkezi olmasıdır. İçerisinde 100 taneden fazla müşterilerine hizmet veren yerli ve dünya markası mağazaları ve restoranları bulunur. 2.400 metre kare alana yapılmış ve 10 salondan oluşan sinema salonu, çocuk eğlence yerleri, insanların ibadetlerini yapabilecekleri mescidi, alışveriş yapılabilen marketi ve diğer hizmetleriyle İstanbullulara renkli ve keyifli bir alışveriş yapmayı sunmaktadır. Haftanın 7 günü sabah saat 10.00’da açılıp akşam saat 22.00’da kapanmaktadır. Alışveriş merkezinin önemli bir özelliği ise ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sertifikası’na sahip olmasıdır. 2 kat ve +1 otoparkı mevcuttur.

Otopark Hizmeti ve Ulaşımı

ArenaParak Alışveriş ve Yaşam Merkezi kendi araçlarıyla gelen ziyaretçilere yaklaşık olarak 1000 araçlık kapalı otopark hizmeti vermektedir ve tamamen ücretsizdir. Ulaşım olarak kendi araçlarıyla insanların gelebildiği gibi toplu taşıma araçlarını da kullanarak gelebilirler. Avrupa yakasından gelmek için metrobüse binip Yenibosna durağında inip buradan da 79K, 98, 98H numaralı otobüse binip Atatürk Mahallesi durağında inip yürüyerek gelinebilmektedir. Taksimden direk olarak 89C no’lu otobüse binip Atatürk Mahallesi durağında inilip yürüyerek alışveriş merkezine gelinebilir. Anadolu yakasının Kadıköy ilçesinden gelmek isteyen ziyaretçiler ise 34AS numaralı metrobüse binip Yenibosna durağında indikten sonra 79K, 98, 98H otobüslerine binerek Atatürk Mahallesi durağında inerek alışveriş merkezine  aktarma yapıp gelebilirler.

İş Fırsatları

Alışveriş merkezinde çok sayıda güvenlik görevlisi olarak çalışan ve günlük temizlikçi ve yevmiyeli günlük eleman arayan firmalar bulunmaktadır. Yaklaşık 110 taneden fazla mağazası bulunan alışveriş merkezinde çok sayıda mağaza iş ilanı vererek eleman aramaktadır. Çalışmak isteyen kişilere çok cazip ve iyi bir çalışma şartlarının sunduğu iş ilanları bulunmaktadır. Mağazalar internet üzerindeki sitelerden de ek iş ilanları ve günlük ek iş olarak halen çalışan ve devamlı çalışmak isteyen kişilere de imkânlar sunarak ilanları devamlı güncel bir şekilde vermektedirler. Çok sayıda mağaza bulunan alışveriş merkezinde stok sayım elemanı, depo elemanı, kasiyer, reyon sorumlusu ve elemanı gibi açık olan kadrolara iş arayan kişiler başvuru yapabilirler.

Özgeçmişin Önemi

Bu gibi firmaların vermiş olduğu ilanlara müracaat etmek isteyen kişiler iyi bir CV hazırlayarak müracaat etmelidirler. Özellikle özgeçmiş hazırlarken fotoğrafınızın olmasına dikkat etmelidir. İlk izlenim önemlidir. Daha önce çalışmış olduğu yerleri referans belirterek mümkünse eski çalıştığı yerdeki amirinin ismini ve telefon numaralarını yazarak ilgili işveren firmaya arz etmeleri kendilerinin işe kolay bir şekilde girmesini sağlayacaktır. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına müracaat edebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=7d767

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=bfc9d