0212 909 39 16

ArenaPark AVM 269 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Müşterilerine hizmeti 26 Ağustos 2011’de açan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, dünyaca ünlü markaların da yer aldığı, 110 mağazası ve 10 salondan oluşan sinema salonuyla müşterilerine müthiş hizmetler sunmaktadır. İç dekorasyon olarak oldukça zengin olan bu AVM müşterilerine konforlu ve estetik bir hizmet veriyor. ArenaPark AVM içerisinde bebek bakım odası, çocuk oyun alanı, engelli bireyler çocuklarımız için tekerlekli sandalye hizmeti bulunuyor. 100.000 metrekarelik alanda faaliyet gösteren ArenaPark’ın 44.000 metrekarelik kiralanabilir kısmı bulunuyor. ArenaPark’ın iki katı alışveriş ve yaşam merkezi, bir katı ise otopark şeklinde düzenlenmiştir. İstanbul Küçükçekmece Atakent’te ikamet edenlere bir kaç adım uzaklıkta bulunan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi haftanın yedi günü sabah saat 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Özetlemek gerekirse İstanbul’da yaşayanlar için keyifli vakit geçirmek, eğlenmek, alışveriş ve yeni markalar keşfetmek için güzel bir alan sizin için güzel bir tercih olabilir.

İş İlanları

İş arayan bireylerin ArenaPark Alışveriş ve Yaşam merkezinden iş ilanları bakabilirler. Bu ilanlar daha çok ArenaPark AVM tarafından size sunulur. Düzenli bir geliriniz olmasını isterseniz istikrarlı bir şekilde çalışıp bu işlere sahip olmanız mümkündür. Yayınlanan ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca ikametgâhı yakın olanlar için ulaşım oldukça kolay olacaktır. Bu size bir avantaj sağlayacaktır. İş ilanları içinde markaların aradığı kasiyer, reyon görevlisi, güvenlik görevlisi, temizlik ve garson da aranan alışveriş merkezi bünyesinde bulunan nitelikler arasındadır. Gayet güzel ve çevre edinme konusunda birçok arkadaşınız olması avantajını sağlar. Bu size ayrıca çalışma dışında da fayda sağlayarak vaktinizin zevkli geçmesi için oldukça muhteşem bir hale dönüşür.

Günlük Ek İş

Günümüzde AVM kültürünün artmasıyla birlikte, günlük ek işler de sayısını baya artırdı. Kapitalizmle birlikte artan çoğalan markalar ürünler, bir alana bir bedavaları bilmeyen yoktur. Bu etkileşim alışveriş tutkusu, gerek öğrenciler olsun, gerekse geçici işe ihtiyacı olanlar, acil paraya ihtiyacı olanlar için olmazsa olmazdır. ArenaPark da bu imkânı sağlıyor. Ürün tanıtımları için bir günlük bir haftalık harçlık sağlar, borçların ödenmesi için oldukça güzel imkânlar sunar. Mezuniyet şartı aranmaksızın, insan ilişkileri güzel olan, diksiyonu düzgün olma koşullarına sahip olanlar bu AVM’de sunulan iş fırsatlarından yararlanabilir. Zamanın ve ekonomik koşulların insanları zorlaması, insanlara iş olanakları tanıyarak AVM’ler sayesinde ek iş olanağına sahip olma şansına vakıf olunur. Size uygun olan ilana göre tercihinizi yapıp hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Yaşam koşulları bazen bizi zorlasa da elimizde bu tarz imkânların olması son derece işe yarar bir durumdur.

İlanlara Başvurmak Çok kolay

İnternet üzerinden sürekli takipte kalarak uygun ise ulaşmanız mümkündür. Evde boş vakit geçirmemek için oldukça geniş yelpazede işler bulunur. Günlük ek iş imkânı fırsatlarında yer alan ilan sayfalarını takip ederek kolayca aradığınız işe sahip olabilirsiniz. Bu sebeple her daim takipte kalmanızı öneririz. Uygun hayat konforuna sahip olmak ve sabit kazançlı bir işte çalışma fırsatı bulmak için sitemizi inceleyerek güncel yayınlanan iş ilanlarını takip edebilirsiniz. CV’nizi le kolayca işlere başvuru yapabilir ve düzenli bir işe sahip olabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=67d5e

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=7fc38