0212 909 39 16

Aqua Florya AVM 220 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Aqua Florya AVM, büyük küçük her yaş grubunu mutlu edecek, herkese hitap edecek bir alışveriş merkezidir. İçinde bulunan dev akvaryumu, seçkin mağazaları ile göz dolduran güzelliktedir. Ayrıca, bulunduğu konum itibariyle de son derece nezih ve güzel bir yerdedir. Denize yakınlığı, alışveriş sonrası, AVM içerisinde manzara eşliğinde yemek yeme imkânı sunacaktır. Rahatlıkla ulaşılabilecek bir konumdadır. İstanbul’da Avrupa Yakasında, Florya-Şenlikköy’de yer almaktadır. Otobüs, dolmuş ile ulaşım imkânı bulunmaktadır. Bakırköy, Taksim gibi ana hatlarda sık otobüs seferleri bulunur. Anadolu Yakası’ndan gelecekler için de deniz otobüsü oldukça zaman kazandıracaktır. Bakırköy aktarmalı ulaşım son derece rahat olacaktır.

Aqua Florya AVM Tercih Nedeni

Aqua Florya AVM, yaklaşık bin beş yüz araç kapasitesi ile geniş bir otoparka sahiptir. Çok sayıda alışveriş mağazası, ünlü markalara ait mağazalar ve sinemaları ile göz dolduracaktır. Ayrıca, yılın belli dönemlerinde etkinliklerin de yapıldığı bu mekânın şık restoran ve kafeleri de tercih edilecek lezzet duraklarıdır. Buranın kafe ve lokantalarında deniz manzarasının olması, gelen misafirler için keyifli anlar yaşatacaktır. Konser ve etkinliklerin de yapıldığı alışveriş merkezinde tematik özellikler taşıyan akvaryum da bulunmaktadır. Eğlendirici olduğu kadar, öğretici mekânlar arasındadır.

Kurumsal Alışveriş Mağazaları

Aqua Florya AVM, kurumsal ve profesyonel çalışan mağazalardan oluşmuş, şık bir alışveriş merkezidir. Mağazacılık sektöründe yükselmek isteyenler için burada işe başlamak önemli bir ayrıcalıktır. Belli zamanlarda açılan iş ilanları, çalışmak isteyen kişilerce takip edilmelidir. Her pozisyonda eleman ihtiyacı bulunmaktadır. Sürekli gelişen yapısı nedeniyle, güvenlik görevlisi, stok kontrol elemanı, satış temsilcilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Temizlik elemanları da en çok aranan pozisyonlar arasındadır.

Ek iş arayanlar için de farklı seçenekler bulunur. Ek iş ilanları, belli zamanlarda duyurulmakta ve eleman alımı yapılmaktadır. Öğrenci ve yarı zamanlı çalışmak isteyen herkese uygun saat aralığında iş imkânı bulunmaktadır.

Ailecek Gelinmesi Önerilen Alışveriş Merkezi

Aqua Florya AVM, ailecek gelinmesi önerilen alışveriş merkezleri arasındadır. Burada bulunan dev akvaryum, özellikle çocukların ilgisini çekecektir. Tematik özellikte olması, akvaryum içerisinde farklı alanların yer alması da büyük küçük herkesin ilgisini çekecektir. Dev balılar, tropik sulara özgü balık türleri, yağmur ormanları temalı alanlar ilgi çekecek niteliktedir. Ülkemiz denizleri ve balıklarının tasvir edildiği alanlar ile dünyanın farklı yörelerine ait su ürünleri tanıtılmıştır. Burada birkaç saat geçirmek, çocuklar kadar aileler için de zevkli ve öğretici aktiviteler arasındadır. Aqua Florya AVM dışında da yürünecek temiz hava alınacak yerleri ile gezilmesi önerilen yerler arasındadır.

Aqua Florya AVM Çalışanı Olmak

Aqua Florya AVM çalışanı olmak gerek çalışılan ortam gerekse de mağazacılık kariyeri açısından önem taşır. Buranın atmosferi, huzurlu ortamı, çalışan kişiye motivasyon katacaktır. Parttime çalışmak isteyenler için de günlük ek iş ilanları verilmektedir. Bu sayede, uygun saatlerde ek gelir elde etme imkânı sunulmaktadır.

Bunun için iş ilanlarının takip edilmesi önerilmektedir. İhtiyaç duyuldukça iş ilanı verilen alışveriş merkezi, kurumsal firmalar arasındadır. İş ilanlarını rahatlıkla takip etmek ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için sitemizin incelenmesi önerilir. Sitemiz üzerinden ilgili alışveriş merkezinde açılan uygun pozisyondaki iş ilanına başvuru yapılabilir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=55a98

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=1557b