0212 909 39 16

Altunizade Capitol Avm 248 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Capitol AVM 1993 yılında ziyaretçilerine kapısını açan bir AVM’dir. O günden bu yana hizmet kalitesi ve mağaza deneyimleri açısından sürekli bir yenilenmeye gitmiştir. İstanbul Üsküdar Altunizade semtinde bulunmaktadır. Anadolu Yakasından kurulan ilk alışveriş merkezlerindendir. 1993 yılında açılmış, 2005 yılında Avrupa’nın en iyi alışveriş merkezi ödülünü kazanmıştır. 2017 yılında yeni bir iç tasarımı ile tamamen yenilenmiş, yeni katlar eklenmiş, dolayısıyla yepyeni bir görünüme kavuşmuştur. 26 senelik alışveriş merkezi deneyimi ile her zaman en iyiyi sunmaya çalışmıştır. Bünyesinde yerli ve yabancı giyim mağazaları, her damak tadına uygun sayısı oldukça fazla restoran ve kafeleri, çocuklara özgü yeni oyun alanları, sineması ile dopdoludur. Adalar manzaralı teras keyfi alışveriş merkezinde vazgeçilmezdir.

Altunizade Capitol AVM Olanakları 

Capitol Alışveriş Merkezi bünyesinde seçkin mağazalar kapsamına her geçen gün yeni markalar eklenmektedir. Dolayısıyla bu durum her alışveriş yapmanın keyifliliğini arttırmakta hem de iş olanaklarının fazlalaşmasına sebebiyet sağlamaktadır. Yeni bir soluk olan  “Capgetir” uygulaması; Capitol mağazalarında bedeni ya da rengi bulunamayan bir ürünün 2 saat içerisinde müşterisine başka mağazasından alıp getirmesi dikkat çekici bir olanağıdır. Hizmet olanakları arasında bebek bakım ve emzirme odası, mescit, sinema izleyicilerine 4 saat ücretsiz otopark sayılabilir. Yenilenmesi ile birlikte farklı oyun konseptleri ile tam bir buluşma noktası haline gelmiştir. Lezzetler açısından hemen her damak tadına uygunluk kapsamında restoran ve kafe seçenekleri mevcuttur.  Sinema alanında 10 salon ve 19 kişilik de VIP salonu sinemaseverlere sunulmuş bir olanaktır.

Capitol Avm İş Olanakları

Alışveriş merkezi bünyesinden çeşitli yerli- yabancı giyim mağazalarından, kozmetik mağazalarına, yemek restoranlarından, kahve keyfinin doyasıya yaşanacağı kafeleri barındıran Capitol Avm’de bu çeşitlilik nazarında iş olanakları da kuşkusuz aynı paralelde ilerlemektedir. Tahmin edildiği üzere kozmetik mağazaları AVM’lerde her zaman için en dikkat çeken ve en yoğun olan yerlerdir. Dolayısı ile burada görev yapacak personelin sayısı ziyaretçi yoğunluğuna göre de artış göstermektedir. Bu nedenle de çok sık bir şekilde personel alımı yapılır. Aynı yoğunluk restoran katında özellikle fast food tipi olanlarda da yaşanır. Özellikle okulların tatil olduğu zamanlar AVM’0lere çocuk ve gençlerin akın ettiği zamanlar olup; en çok yoğunluk yaşanan kısımlar; yemek ve sinema katı kısımlarıdır. Burada var olacak iş olanakları takip edilerek rahatlıkla irtibat kurulabilir.

Capitol AVM Çalışma Koşulları

Alışveriş merkezleri bayram günleri dışında genel olarak sabah 10.00 akşam 22.00 şeklinde ziyaretçilerine hizmet vermektedir. AVM personelleri de bağlı bulundukları firmalar nezdinde çalışma saatleri şekillendirilir. Var olan bir gerçek vardır ki; o da alışveriş merkezinde görev yapmak gerçekten zordur bu zorluk kabullenilerek iş başvurusu yapılması her zaman için önerilen noktadır. Gün içinde yoğunluk her daim vardır hatta h belli saatlerde aşırı artış gösterir. Bu yoğunluğa ayak uydurabilecek genelde 25 yaşa kadar gençler tercih edilir. Açık olan pozisyona göre değerlendirme yapılır. Çalışma koşulları tam zamanlı, yarı zamanlı, günlük ek iş tipinde olabilmektedir. İş ilanı bu iş tipi ile özellikle belirtilir. Bu da özellikle öğrenci genç arkadaşlar için boş zamanlarını değerlendirip para kazanmalarında etkili olmaktadır.

Capitol AVM İş Pozisyonları 

Günümüzde alışveriş merkezleri tüketici açısından her türlü ihtiyacı gidermede etkili yaşam alanlarıdır. Özellikle büyük şehirlerde pek çok insan için tercihte bir numaradır. AVM bünyesinde gerek giyim mağazaları gerekse yemek sektöründe çeşitli iş pozisyonları vardır. Ve bu pozisyonlar var olan yoğunlukla paralel olarak ihtiyaç sayısı artmaktadır. İhtiyacın artması ile birlikte iş ilanları da çeşitli alanlardan sunulmaktadır. Alışveriş merkezi bünyesinde en çok ihtiyaç olan iş pozisyonları satış elemanları, güvenlikçiler ve temizlik elemanlarıdır. Bu üç alandan biri olan özellikle satış elemanlığı sadece konuşmak değil karşısındakini dinlemeyi bilmek işi olduğundan hemen herkesin başarabileceği bir pozisyon değildir. Dolayısıyla gerek işi yapan kendi isteği ile gerekse işi veren kişi işten çıkararak yeni yeni kişilere ihtiyaç duyar. Ek iş ilanları devamlı bildirim halindedir. Bu da iş sirkülasyonun devamlı aktif olması hali demektir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=a3b75

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=27a20