0212 909 39 16

Ali Rings AVM 319 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Asya yakasının Sancaktepe ilçesinin Veysel Karani Mahallesi’nde Osmangazi Caddesi üzerinde konumlanmış olan Rings AVM  Sancaktepe ilçesinin ilk alışveriş ve yaşam merkezidir. 2014 yılının Eylül ayında ziyaretçilerini kapılarını açan alışveriş merkezi ”Selin Yapı” tarafından 25.000 metre kare üzerine inşa edilmiştir. Sancaktepe ilçesinin konum olarak en çok ziyaret edilen yerlerinden birisi olan Rings Alışveriş ve Yaşam merkezi bölgeye canlılık getirmiş ve diğer sektörlere özellikle emlak sektöründe bulunan dairelerin değerlenmesini sağlamıştır. Sancaktepe ilçesinde bulunan alışveriş merkezine gelmek isteyen ziyaretçiler özel araçlarını kullanarak merkezi bir konumda bulunan Rings AVM’ye rahatlıkla ulaşım sağlayabilirler.

Özellikleri

Rings AVM’nin önemli bir özelliği çevre dostu ve enerji tasarrufu uygulamalarıyla uluslararası çapta en çok bilinen ”Breeam Sertifikası” sahibi olmasıdır. İngiltere menşeili bir sertifikadır. İçerisinde vermiş olduğu hizmetlerden bazılarını saymamız gerekirse son derece modern teknolojiyle geliştirilmiş 9 adet sinema salonunun olması izlediğiniz filmleri ev ortamı rahatlığıyla sizlere sunmaktadır. Farklı alternatifler sunan restoranları, hipermarket ve elektronik marketleri, çocuklar ve gençler için eğlence merkezleri, elit kafeteryaları, araç yıkama yerleri, alışveriş danışmanlığı veren yerler, güzellik merkezi, 110 taneden fazla yerli ve yabancı markaları satan mağazaları, modern otoparkı, mescidi, eczanesi gibi hizmetleriyle müşterilerine hizmet etmektedir. Haftanın 7 günü sabah saat 10.00’da açılıp akşam saat 22.00’da kapanmaktadır.

Rings AVM   Ulaşımı

Rings Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni ziyaret etmek isteyen kişiler kendi özel araçlarıyla gelebildiği gibi toplu taşıma araçlarını da kullanarak gelebilirler. Kendi özel araçlarıyla gelen insanlar alışveriş merkezinin modern otoparkı hizmetinden faydalanabilir ve isterlerse oto yıkama yerlerinde araçlarını yıkatabilirler. Otopark hizmeti ücretsizdir. Sancaktepe’deki alışveriş merkezine gelmek için her iki köprü bağlantısından kolayca ulaşılabilir. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan sadece 10 dakikada ulaşabilirsiniz. Otobüs kullanmak isterseniz 132M, KM70 numaralı hatları kullanarak gelebilirsiniz. Pendik’ten gelmek isterseniz 132M ve 17B hatlı otobüsleri kullanabilirsiniz. Ümraniye Dudullu istikametinden gelmek isterseniz 131C hatlı otobüsü kullanarak alışveriş merkezini ziyaret edebilirsiniz.

İş Fırsatları

Rings AVM’de çalışmak isteyen insanlar için farklı mağazaların ve firmaların vermiş oldukları iş ilanları bulunmaktadır. Alışveriş merkezi kendi bünyesinde vale hizmeti, güvenlik görevlisi, danışma, günlük temizlikçi gibi personeller çalıştırmaktadır. Alışveriş merkezinin içerisindeki mağazalar iş ilanı vererek personel açığını kapatmak istemektedir. Mağazalar stok sayım elemanı, reyon sorumlusu, depo elemanı, kasiyer, temizlikçi gibi departmanlara işçi almak için ilanlar vermektedir. Mağazalar tam zamanlı çalışmak isteyen insanlara iş ilanı verdiği gibi sadece part time şeklinde hafta sonu çalışmak isteyen kişiler için günlük ek iş adı altında iş ilanı vermektedir. Mağazaların çalışanlar için vermiş olduğu ek iş ilanları daha fazla para kazanmak isteyen insanlar için oldukça iyi bir fırsattır.

CV Önemi

Mağazaların ve diğer firmaların vermiş olduğu iş ilanlarına müracaat etmek isteyen kişilerin kendilerine iyi bir cv hazırlamaları işe girmeleri açısından iyi olacaktır. Mümkünse daha önce çalıştığı yerdeki amirinin ismini telefon numarası ile beraber belirtmesi işveren açısından bir güven ortamı oluşturacak, ayrıldığınız işten sorunlu bir şekilde ayrılmadığınıza bir kanıt olarak işveren tarafından düşünülebilecektir. Vesikalık bir fotoğraf kesinlikle koyulmalı ve görüşmede kıyafete dikkat edilmelidir. Sitemiz üzerinden ilgilendiğiniz ve çalışmak istediğiniz iş ilanlarına müracaat edebilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=4ee37

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=1f982