0212 909 39 16

Ali Moda AVM 241 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’da Avrupa yakasının Esenyurt ilçesinde Adile Naşit Bulvarı üzerinde bulunan Moda AVM E-5’e üzerinde bir konumda bulunmaktadır. Kalabalık bir nüfus yoğunluğunun bulunduğu Esenyurt ilçesine cazip ve uygun fiyatlarla alışveriş yapma imkânını sağlamaktadır. İçerisinde yaklaşık olarak 40 adet mağazası bulunan alışveriş merkezi daha ağırlıklı olarak mobilya ve mobilya aksesuarları, beyaz eşya, halı, perde, zücaciye, avize, ofis mobilyaları, bebek eşyaları, bebek odaları bulunur.  Duvar kâğıdı, koltuk takımları, yatak odaları ve yemek odaları, dolaplar, masa ve sandalye çeşitleri gibi evinizin ihtiyacı olan her şeyin bulunduğu mağazaların fazla olduğu alışveriş merkezidir. İçerisindeki hizmetlerinden diğerlerini saymak gerekirse yemek yiyecek restoranları, insanların ibadetlerini yapacağı mescidi, eczanesi, çocukların eğleneceği alanlar, sigara içilmeyen alanları, terzisi, otoparkı, oto yıkama hizmetlerinden bazılardır.

Otopark ve Ulaşım Durumu

Moda Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ne kendi aracınızla gelerek otopark hizmetinden ücretli bir şekilde yararlanabilir, isterseniz otomobilinizi yıkatabilirsiniz. İsterseniz de toplu taşıma araçlarından istifade ederek gelebilirsiniz. İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’nden gelmek isterseniz 34AS ve 34C hatlı metrobüsü kullanabilirsiniz. Başakşehir ilçesinin Kayaşehir bölgesindeki Mimar Sinan Anaokulu’nun oradan gelmek isterseniz, 79G numaralı ve 401 numaralı otobüsü kullanarak ziyaret edebilirsiniz. Arena Park Alışveriş Merkezi’nden gelmek isterseniz 98T numaralı ve 401 numaralı otobüs hattını kullanabilirsiniz. Küçükçekmece Elitcity istikametinden gelmek isterseniz, 89T, 78ZB, 401 hatlı otobüslere binebilirsiniz ve bölgeye gelebilirsiniz. Küçükçekmece’deki Sabahattin Zaim Üniversitesi’nden gelmek isterseniz ise 89A ve 401 numaralı otobüs hatlarını kullanmanız yeterli olacaktır.

Mağazaların Sunduğu İş İmkânları

Alışveriş merkezi içesinde yer alan mağazalar çalışmak isteyen kişiler için çok sayıda iş ilanı vermektedirler. Farklı departmanlara verilen iş ilanları oldukça fazladır. Stok sayım elemanı, kasiyer, güvenlik personeli, temizlik personeli, depocu, muhasebe ve bilgi işlem elemanı, mağaza müdürü ve yardımcısı, reyon elemanı ve sorumlusu gibi çok sayıda kadro açığı bulunan bölümler vardır. Mağazalar ayrıyeten camlarına “Bizimle çalışmak ister misiniz?” diye ek iş ilanları veriyorlar. Vermiş oldukları ek iş ilanlarının içerisinde ister haftalık isterseniz de hafta sonu çalışabileceğiniz part time şeklindeki günlük ek iş ile çok sayıda işsiz insana istihdam sağlanmaktadır. Bu verilen iş ilanlarının çeşitliliği işsiz olan gençler için bir fırsattır.

CV Yazarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İş arayan ve işe girmek isteyen arkadaşlar kendilerine iyi bir özgeçmiş oluştursunlar. Bu özgeçmişi oluştururken dikkat edilmesi ve yapılması gereken hususlar vardır. CV’lerine vesikalık çekilmiş bir resim koyulmalıdır. CV’ler yazılırken imla kurallarına dikkat edilmelidir. Bir tane anlaşılabilir harf karakterlerini içeren bir mail adresi oluşturulmalıdır. Mesleki bilgi ve yetenekleri net bir şekilde belli edilmelidir. Yalandan kesinlikle kaçınılmalıdır. Yalan işverenin güvenini sarsar ve sizin işe asla alınmamanızı sağlar.  Daha önce çalışmış olunan yerler net bir şekilde tarih sırasına göre yazılmalıdır. Daha önceki iş yerindeki yöneticinin ismini, görevini ve telefon numarasını referans bölümünde belirtmek gerekir. Daha önceki iş yerinden referans verilmesi işveren tarafından olumlu karşılanmaktadır ve bir güven ortamı oluşturur. Görüşme esnasında ise kıyafete son derece dikkat edilmelidir. Mümkünse resmi giyinip kravat takılmalıdır. Sitemiz üzerinden çalışmak istediğiniz iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=2d309

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=58fcb