0212 909 39 16

Akyaka Park AVM 257 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Akyaka Park AVM, son dönemlerde açılmış olan İstanbul’daki en büyük alışveriş merkezlerinden biridir. Akyaka Park bulunduğu konum itibari ile de İstanbul’un kolay ulaşılabilir yerlerindendir. Ümraniye’de bulunan alışveriş merkezine, özel araç dışında da ulaşım sağlanabilir. Önünden çok sayıda geçen belediye otobüsü ile rahatlıkla ulaşmak mümkündür. Diğer alışveriş merkezlerinden ayıran en önemli özelliği son derece ferah olmasıdır. Çok az alışveriş merkezinde bulunan bu özellik, Akyaka Park AVM’ de de bulunur. Özellikle üst kısımdaki camlı yapı, tüm binanın gün ışığını almasına olanak tanıyacak şekilde tasarlanmıştır. Çok geniş bir otoparkı bulunur. Yaklaşık üç bin aracın park etmesine olanak tanır. Dört kat üzerinde inşa edilmiştir.

Akyaka Park AVM Hem Alışveriş Hem de Eğlencenin Adresidir

Akyaka Park içerisinde çok sayıda mağaza bulunur. Bu mağazaların çok sayıda elemana da ihtiyacı bulunmaktadır. Bin beş yüz ziyaretçiyi ağırlayacak kapasitede alışveriş merkezidir. Burada hizmet veren restoran ve mağazalarda belli zamanlarda iş alanı verilir. Yaklaşık yüz kırk mağazalı bir alışveriş merkezinde çalışmak ta ayrıcalıklı bir durumdur.

Basında çıkan Akyaka Park iş alanları, iş arayanlar için güzel bir fırsat olacaktır. Hizmet sektöründe işe başlamak isteyenler için de güzel bir adım olacaktır. Prestijli bir alışveriş merkezinde çalışmak hem kariyer hem de mutluluk kazandıracaktır. Alışveriş merkezinin tüm mağazalarında güler yüzlü hizmet ve hoşgörü ortamı mevcuttur.

Ek İş Arayanlar İçin Çeşitli Fırsatlar

Part time çalışmak isteyenler için alışveriş merkezleri, her zaman önerilen yerler içerisindedir. Öğrenciler ve günlük ek iş yapmak isteyenler için, alışveriş merkezleri esnek çalışma saatleri sunmaktadır. Bunun için eleman arayan yere CV göndermek yeterli olacaktır. Özgeçmişi ayrıntılı olarak yazmak ve işle ilgili varsa tecrübeleri dile getirmek önem taşır.

Akyaka Park AVM, artan iş hacmine bağlı olarak, belli dönemlerde ek iş ilanları vermektedir. Özellikle, güvenlik görevlisi, temizlik elemanı, en çok ihtiyaç duyulan alanların başında gelmektedir. Ayrıca, mağazalarda reyon sorumlusu, kasiyer ve tezgahtar alımları da yapılmaktadır. Sürekli gelişen ve büyüyen bir alışveriş merkezinde işe başlamak ayrı bir deneyim olacaktır.

Akyaka Park AVM Herkesin Beğenisine Hitap Eder

Akyaka Park AVM, herkesin beğenisine uygun bir eğlence ve alışveriş mekanıdır. Çocuk oyun alanları, çok sayıda restoranı bulunmaktadır. Bu restoranlarda da sadece Türk Mutfağı yer almayacaktır. Farklı kültürlere ait yemeklerin de bulunduğu restoranlar yer alır. Belli dönemlerde, konserlere ev sahipliği yapmaktadır. Her yaştan kişinin rahatlıkla vakit geçireceği alanlardan biridir. Sinema salonları, oldukça büyük ve son sistem teknolojilerle donatılmıştır. Özellikle, en üst katta bulunan alan son derece ferah olup, yemek alanı olarak ayrılmıştır. Burada içecek mekanları da yer almaktadır. Çok farklı markalara ait mağazalar da bulunmaktadır. Küçüksu Caddesi üzerinde bulunan bu mekan, oldukça merkezi bir konumdadır

Akyaka Park AVM Çalışanı Olmak Ayrıcalıktır

Kariyerine hizmet sektöründe başlamak isteyenler için, Akyaka Park önerilen yerler içerisindedir. Belli dönemlerde açılan iş ilanlarına, sitemiz vasıtasıyla da ulaşmak mümkündür. Bu nedenle, sitemizin takip edilmesi, iş arayanlar için faydalı olacaktır. Tam gün ya da yarı zamanlı iş ilanları belli dönemlerde sitemize verilmektedir. İş arayanların takip etmesi önerilir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=0b5cb

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=7a618