0212 909 39 16

Akvaryum AVM 334 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Avrupa yakasında bulunan Bayrampaşa ilçesinde Abdi İpekçi Caddesi’nde, Bayrampaşa Belediyesi’nin yanında bulunan Akvaryum AVM Bayrampaşa’da açılan ilk alışveriş merkezi özelliğindedir. 2005 yılında ziyaretçilerinin hizmetine girmiştir. 2017 yılından itibaren isim değişikliği yapılmış ve Akvaryum Mobilyacılar Çarşısı adıyla hizmet vermektedir. Bölgenin merkezinde konumlanmasından dolayı belediye binasının yakında olması ile dikkatleri üzerine çeken bir alışveriş merkezidir. Atatürk havaalanına yaklaşık 15 km uzaklıkta mesafede bulunmaktadır ve taksi ile 15-20 dakikada ulaşılabilmektedir. Toplamda yaklaşık 18.000 metre kare alan üzerine inşa edilmiş olan alışveriş merkezi Bayrampaşa ilçesinin en gözde ve güzel alışveriş merkezlerinin başında gelmektedir. 6 kattan oluşmaktadır. Merkezi bir konumda bulunan Akvaryum Alışveriş Merkezi etrafında yaşayan insanların çok sık ziyaret ettiği bir alışveriş merkezidir.

Özellikleri

Akvaryum Alışveriş Merkezi kendi içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı mağazaları barındırmaktadır. Günde ortalama 12.000 ziyaretçiyi misafir etmektedir. İçerisinde kafeterya, fast food mekânları, terası bulunan restoranları, çocuklar için oyun alanları, engelli insanlar için düşünülmüş mimari alanların bulunması, profesyonel ve amatör sanatçıların kitap imza günlerini yaptığı yerleri, insanların eğlenmelerini sağlayan sahne şölenleri, ünlü sanatçı Coşkun Sabah’ın ismini taşıdığı sinema salonu alışveriş merkezini çekici kılan özellikleri arasında yer alır. Alışveriş merkezinin açılış saati sabah 10.00 ve akşam 22.00’dır. Bayram gibi özel günlerde de ziyaretçilerine kapılarını açan alışveriş merkezidir.

Otopark ve Ulaşımı

Akvaryum AVM konum olarak merkezi bir yerdedir ve ulaşımı gayet kolaydır. İster kendi aracınızla gelip otopark hizmetinden faydalanabilir, isterseniz de otobüs, minibüs, metrobüs ve metro gibi toplu taşıma araçlarını da kullanarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Alışveriş merkezinin yaklaşık 500 araç kapasitesi bulunan kapalı otoparkı mevcuttur. 00.00-01.00 saat arasında ücretsiz, diğer saatlerde ücretli olarak hizmet vermektedir.  Toplu taşımayla gelmek isteyen kişiler 32, 32A, 32T, 36ES, 55Y, 88 hatlı otobüsleri, M1A, M1B metro hatlarını kullanarak, minibüsle gelmek isteyen kişiler ise Topkapı / Karabayır Mahallesi dolmuşlarını kullanarak, tramvayla gelmek isteyenler ise T4 Topkapı / Habibler hattını kullanarak rahatlıkla alışveriş merkezine ulaşabilirler.

İş Fırsatları

Alışveriş merkezinin isim değiştirmesi ile birlikte özellikle evlenecek kişilerin mobilyalarını almak için ziyaret ettiği ve  daha çok ilgi gösterilen bir yer haline gelmiştir. Alışveriş merkezi içerisinde bulunan mobilya mağazalarının yanı sıra, beyaz eşya, zücaciye, ev eşyaları satan yerlerde çalışmak isteyen kişiler için iş ilanları vermektedirler. Burada bulunan mağazalar hem internet üzerinden, hem de camlarına iş ilanı yapıştırarak eleman aradıklarını ön plana çıkartır. Şu anda çalışan ve part time olarak hafta sonları çalışmak isteyen kişiler için alışveriş merkezinin içerisindeki mağazalar günlük ek iş ilanı da vermektedirler. Özellikle beyaz eşya sektöründe eleman arayan mağazalar çalışmak isteyen kişilere ek iş ilanları vererek kendileriyle beraber çalışmalarına bir fırsat sunmaktadırlar.

Özgeçmiş Kriterleri

İşe ihtiyacı olan ve çalışmak isteyen kişiler iş arayan firmalara kendilerini iyi ifade ettiğine inandığı güzel bir CV hazırlamalıdırlar. Bu özgeçmişlerini firmalara sunmadan önce daha önce çalışmış olduğu yerlerin amirleri ve telefon numaralarını belirterek yapmaları, kendilerinin işe alımını daha hızlandıracaktır. Çalışmak istediğiniz ilgili iş ilanlarına sitemiz üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=8ec58

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=de4ec