0212 909 39 16

AKTİF HASTANESİ 596 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Ülkemizde sağlık alanında özellikle son dönemlerde hizmet kalitesini arttırabilmek amacıyla, birçok yeni özel hastane kuruldu. Ancak bu hastanelerden bazıları, söz konusunun insan sağlığı olduğunu sindiremediğinden maalesef kısa süre sonra hizmet vermeyi durdurdu. Bu anlamda, Marmara Bölgesi’nde hizmet verebilen, farklı şubeleri ile hem insan sağlığı üzerine çalıştığını bilerek hareket eden, hem de sağlık sektöründe meydana gelen yeniliklere kendi çalışmalarıyla ışık tutan bir hastane dikkat çekiyor. Aktif hastanesi.

Aktif Hastanesi Hakkında

Aktif hastanesi hakkında, aktif hastanesi, kurulduğu günden bu yana, önemsediği tek konu, tek kelime ile sağlık. Aktif olarak hizmet veren 4 şubesi ile Aktif hastanesi, personellerine de sağlamış olduğu imkânlarla dikkat çeken bir sağlık kuruluşu olma niteliği taşıyor. Aktif Hastanesi İş İlanları araştırması yaparak bu hastanenin personel kadrosuna dâhil olma şansınız bulunuyor.

Kurumsal bir hastane olan Aktif hastanesi, sağlık alanındaki tüm teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip etmesinin vermiş olduğu avantajla, kendisini tercih eden tüm hastaların mevcut ve olası sağlık sorunlarını önemle gideriyor.

Ayrıca hayata değer katan sosyal sorumluluk projeleri ile de dikkat çeken Aktif Hastanesi, yapmış oldukları ziyaretlerle de adından söz ettiriyor.

SGK ile anlaşmalı olan Aktif hastanesinin aynı zamanda ülkemizde faaliyet gösteren farklı özel sigorta şirketleri ile anlaşması bulunuyor. Bu anlaşmalarla herkes için eşit sağlık hizmeti verebilme amaçlanıyor.

Aktif Hastanesi Kariyer Fırsatları

Kurulduğu günden bu yana yüksek hizmet kalitesi ilkesini benimseyen Aktif hastanesi, sahip olduğu tüm şubelerde görev yapan alanında uzman hekimleri ve sağlık personelleri ile ülkemizin istihdam konusundaki açığını kapatmayı hedefliyor. Periyodik olarak açılan Aktif Hastanesi İş İlanları konusundaki ilanlarla, sizde ülkemizin bu değerli kurumunda kendinize uygun bir pozisyonda görev yapabilirsiniz. Aktif Hastanesi İş İlanları başvurularınızı, ister doğrudan aktif hastanesi insan kaynakları birimine özgeçmişinizi bırakarak, isterseniz de doğrudan aktif hastanesi kurumsal web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca, çeşitli iş ilanı paylaşım sitelerinden ve platformlarından da, Aktif Hastanesi İş İlanları içeriklerine ulaşmanız mümkün.

Aktif hastanesi, bünyesinde çalışan tüm personellerine, geleceğe yönelik kuruma faydalı olabilecekleri pozisyonlarda çalışma fırsatı veriyor. Bunun yanı sıra, personellerini planlanmış ve periyodik olarak tekrarlanan mesleki eğitimlerle destekliyor. Eğer siz de Aktif hastanesi ailesine katılmak isterseniz, Aktif Hastanesi İş İlanları araştırması yaparak kolaylıkla ilgili ilanlara ulaşabilirsiniz. Yapacağınız başvuru sonrasında, uygun görüldüğünüz takdir yetkililerin sağlayacakları geri dönüşle aktif hastanesindeki kariyerinize başlayabilirsiniz.

 

 

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=8076b

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Sağlık
  • Lokasyon Yalova
  • Adres Sahil Mah. İzmit -Yalova Karayolu Üzeri No:81 Çiftlikköy-YALOVA
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=71afe