0212 909 39 16

AKTA PLASTİK 330 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Alanında tecrübeye sahip teknolojiyle birlikte içinde bulunduğu sektörde birinci olmayı hedefleyen Akta Plastik amaçları doğrultusunda hızla ilerlemektedir. Hijyen konusunda taviz vermeyen Akta Plastik müşteri memnuniyeti, kalite, verimlilik ilkelerini benimseyen Akta Plastik en ileri teknolojiyle ürünlerini üretmektedir. Uygunluk sertifikaları alınmış ürünleri piyasayı gönül rahatlığıyla sunmaktadır. İnsan sağlığı konusunda kar gütmeyen Akta Plastik müşteri odaklı hizmet vermektedir.

Akta Plastik Hakkında

İzmir in Bornova ilçesinde kurulan şirket 10 yıldır alanında faaliyet göstermekte olup alanının en iyisi olma yolunda büyük adımlar atmıştır. Sürekli kendini yenileyen, yatırım yapan, kendini geliştiren, değişen çağa ayak uyduran Akta Plastik kendine misyon edilmiştir. İhracat ve ithalat da adından söz ettirmek için markalaşma yolunda emin adımlar atmaktadır.

Gıda sektöründe kullanılan ürünler el değmeden üretilmekte olup kontrollü şekilde kullanıcıya sunulmaktadır. Ürün kalitesine önem veren Akta Plastik standart üstü hizmet vermekten mutluluk duyduğunu belirtmek isteriz. Müşteri taleplerini de dikkate alan firma istenilen ebatta, boyutta, ağırlıkta özel üretim yapabilir. Akta Plastik hijyen konusunda ki yaklaşımından dolayı müşterilerine oldukça değer verdiğini de göstermektedir. Yaptıkları ve yapacakları işler neticesinde sorumluluklarına işine bağlı bir firma olmasından dolayı müşterilerine önem ve güven verir. Şeffaf ticaret anlayışıyla adaletli yaklaşım sergiler. Sosyal sorumluluk bilincini de ilke edinen Akta Plastik kültürel değerlere saygı duyar.

Akta Plastik Kariyer

Akta Plastik Sanayi Şirketi olarak palet streci ve koli bandı üretimi yapan firmadır. Müşteri memnuniyetine önem veren Akta Plastik alanında en iyi olma yolunda mücadele vermekte ve sürekli kendini geliştirip büyütmektedir. Bünyesinde çalışacak personel aramaktadır. Akta Plastik İş İlanları internette başvuru yapabilirsiniz.

Alanında saygın değerlerine değer katacak takım arkadaşları için yollarına devam edecek yeni uygun pozisyonlar açmaktadırlar. İnternet sitesinden de iş başvurusunda bulunacağı gibi Akta Plastik İş ilanları şeklinde arandığı takdirde karşınıza çıkacaktır. Müşteri memnuniyete önem verdiklerini gibi çalışanlarının da memnuniyetine önem veren Akta Plastik aynı önemi de çalışanlarından görmek istemektedirler.

Günümüzde iş imkânları daralmakta istenilen pozisyonda iş bulunamamaktadır. Şartlar ya da koşullar uymamakta, istenilen ya da hak edilen maaş alınamamaktadır. Adaletli yaklaşım personele sergilenmediği takdirde çalışma koşulları caydırıcı oluyor. Bu sebeple Akta Plastiğin değer yargılarında insana verilen değer söz konusu olduğundan bu tarz sıkıntılardan stresten uzak çalışma arkadaşlarıyla aynı ortamı paylaşmak oldukça verimlik olacaktır. Akta Plastik İş İlanları başvuru yapıldığında size uygun pozisyon seçilebilir, kariyer yapma imkânı elde etmiş olursunuz.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=c5eef

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Hizmet
  • Lokasyon İzmir
  • Adres Karacaoğlan, 6169. Sk. No: 20/A, 35070 Bornova/İzmir
Connect with us
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5f9ef