0212 909 39 16

Akmerkez AVM 248 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Akmerkez AVM İstanbul’un ilk alışveriş merkezlerinden birisidir. Akmerkez Alışveriş Merkezi İstanbul’un Beşiktaş İlçesinde yer alıyor. 1991 yılında  Akmerkez Alışveriş Merkezi’nin  temeli atıldı.  Levent ile Etilerin arasında olan bu alışveriş merkezi 18 Aralık 1993 yılında yapıldı. Mimari Fatih Uran’dır. Etilerde bulunan Akmerkez AVM en popüler alışveriş merkezlerinin başında yer alıyor. Yaklaşık 246 mağazaya sahiptir. Birbirine bağlı toplamda 3 Atriumu, 23 katlı Residential Apartmens’ı ve 1500 araçlık kapalı otopark alanına sahiptir. Akmerkez Alışveriş Merkezi Uluslararası Alışveriş Konseyine sahiptir. ICSC tarafından 1996’te yılında Dünyanın en iyi alışveriş merkezi ödülüne laik göründü. İstanbul’un en gözde alışveriş merkezi haline gelen  Akmerkez AVM günde binlerce kişiye ev sahipliği yapıyor. Bu alışveriş merkezinde yemek katı ve sinema salonları bulunuyor. Sabah 10.00 akşam 22.00 arasında hizmet veriyor.

Akmerkez Avm’nin Özellikleri Ve Personel İhtiyacı

Akmerkez AVM ulaşım oldukça kolaydır. Araç ile gelecek misafirler Beşiktaş yönünden, Sarıyer yönünden, Mecidiyeköy yönünden ve Hisar tarafından rahatlıkla geliniyor. Araç kullanmayanlar için dolmuş gibi ulaşım araçları bulunuyor. Metro kullanmayı tercih edenler için metro ile ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Mağazacılık hızla gelişen bir sektör haline geldi. 246 tane bulunan mağazalarda iş imkânı oldukça fazladır. Mağazalarda olan yoğunluk nedeni ile Akmerkez Alışveriş Merkezi’nde yüzlerce İş İlanları vardır. Bunu mağazalarda ya da internet sitelerinde görebilirsiniz. İş İlanı veren birçok mağazada her yaşta personele ihtiyaç duyuluyor.  Başvurularınızı İnternet ve mağazaya gelerek yapabilirsiniz.

Akmerkezde Birçok İş İmkânı Sağlanıyor

Günde binlerce kişinin tercih ettiği Akmerkez Alışveriş Merkezi’nde hemen hemen her2 mağazadan bir tanesi personel ihtiyacı duyarlar. Yeni yılın gelmesi ile bu sayı artacaktır. Çünkü insanlar sevdiklerine hediye almak için alışveriş merkezlerini seçerler. Yeni yılın yaklaşmasıyla yoğunluk iki katı artar. Çoğunlukla öğrencilerin çalışmakta tercih ettiği işlerin başında AVM’ler yer alıyor. Çalışma saatleri derslerine uygun olduğu için part-time (yarı zamanlı) olarak çalışabiliyorlar. Günlük Ek İş arayanlarda Akmerkez Alışveriş Merkezi’ni tercih edebilir. Genelde bunu günlük temizlikçi ve günlük güvenlik işi yapabilecek kişiler tercih ederler. AVM’nin en çok ihtiyaç duyulduğu personellerin başında güvenlikçiler ve temizlik personelleri yer alır. Temizlik personelleri AVM’nin genel temizliği dışında, yemek katlarını ve WC gibi önemli yerleri temizlerler. Normalde çalışan ya da okuyan kişiler, Akmerkez Alışveriş Merkezi’nde  Ek İş İlanları bulabilirler. Mağazalarda bu işi yapmak oldukça kolaydır. Kasiyer, reyon kontrol ve stok elemanları arayan birçok mağazalar bulunuyor.

İş Arayanların yapması Gereken Şeyler

İş arayan kişi İnternet sitesinden ya da alışveriş merkezine gelerek başvuru yapabilirler. Profesyonel olarak cv hazırlamanız gerekir. Bunu İnternet sitesinde  bulunan cv örneklerinden yardım alarak hazırlayabilirsiniz. Yazı içerisinde daha önce çalıştığınız işlerden, hobilerinizden bahsedebilirsiniz. Şık giyinerek  iş talebinde bulunursanız bu size avantaj sağlayacaktır.  AVM’nin en çok ihtiyaç duyulan başka bir personelleri ise güvenlik görevlisidir. AVM’nin ve mağazalar  güvenliğini sağlayacak birçok güvenlik iş ilanlarını bulabilirsiniz. Güvenlik görevlileri vardiyalı olarak çalışırlar. Güvenlik işi, temizlik işleri, mağazalarda görevli olarak çalışacak kişiler, Alışveriş merkezine gelerek insan kaynaklarına ve mağazalara iş başvurusunda bulunabilir.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=e44aa

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=52b62