0212 909 39 16

Akbatı AVM 255 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’da Avrupa yakasının Esenyurt ilçesinde Sanayi Mahallesi’nde bulunan Akbatı AVM Bahçeşehir bölgesine yakın olduğu için Bahçeşehir bölgesinin en gözde konumunda bulunmaktadır. Akkök Şirketler Grubu iştiraki Akiş Gayrimenkul tarafından inşa edilmiştir. Tem yoluna pararel olması nedeniyle lokasyon olarak çok güzel bir yerde konumlanmıştır. 50.838 metrekare üzerine inşa edilmiştir. Eylül ayının 2011 yılında ziyaretçileri için hizmete açılmıştır.

Özellikleri ve Hizmetleri

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin en önemli özelliği dünyanın en başarılı olan kurumlarının değerlendirildiği ”2014 Stevie Uluslararası İş Ödülleri’nde bronz ödül almaya hak kazanmıştır.  Alışveriş merkezi içerisinde iç mekânda geniş ışıklı alanın bulunması, süs havuzunun olması, bir şelaleyi andıran Fountain Court iç alana taşınmış peyzaj alanlarının bulunması, mekâna oldukça farklı bir hava katmıştır. İçerisinde 200 taneye yakın mağazası, otoparkı, 9 tane sinema salonu, dünya mutfaklarının bulunduğu restoranları, kafeleri, fast food alanları, hipermarketi, elektronik marketi, mescidi, 5 bin kişilik festival park alanı, çocuk eğlence ve eğitim alanları ve yetişkinler için eğlence alanları hizmetlerinden bazılarıdır. 4 katlıdır. Sabah saat 10.00’da açılıp akşam saat 22.00’da kapılarını kapatmaktadır.

Otopark Hizmeti ve Ulaşımı

Alışveriş merkezinin yaklaşık olarak 3.000 araç kapasiteli otoparkı bulunmaktadır. Kendi aracı ile gelen ziyaretçiler otopark hizmetinden gün boyunca ücretsiz olarak yararlanabilmektedirler. Alışveriş merkezinin müşteri servisleri bulunmaktadır. Alışveriş merkezinin servis güzergâhlarından bazıları şu şekildedir; Talatpaşa, Beylikdüzü, Avcılar, Gürpınar, Halkalı, Esenkent 3.Eta Kiptaş Evleri, Boğazköy, Ispartakule, Boğazköy Villaları, Esenkent, Bahçeşehir Uphill Evleri, Bahçeşehir, Kelebekler Vadisi istikametlerine servisleri bulunmaktadır. Minibüsle gelmek isteyenler Avcılar metrobüs durağının önünden kalkan minibüslere binip gelebilirler. Otobüsle gelmek isteyen ziyaretçiler ise 142B numaralı hatla alışveriş merkezine rahatlıkla gelebilirler

Mağazaların İş Fırsatları

Alışveriş merkezi içerisinde bulunan çok sayıda mağazalar iş ilanları yayınlamaktadırlar. Çoğunlukla ihtiyaç duyduğu personellerinin arasında stok sayım elemanı, kasiyer, reyon elemanı ve sorumlusu, depo elemanı ve sorumlusu, satış elemanı, bilgi işlem ve muhasebe departmanları, temizlik elemanı gibi iş ilanı verilen kadrolardır. Mağazaların iş ilanı verdiği gibi alışveriş merkezi içerisinde bulunan bazı firmalar günlük ek iş ilanı vererek temizlik elemanı aramaktadırlar. Mağazalar hem internet sitesi üzerindeki iş sitelerine ek iş ilanları vermektedirler. Hem de part time çalışmak isteyen arkadaşlara iş istihdamı sağlamaktadırlar.

Özgeçmiş Hakkında Bilgilendirme

Sizi iyi bir iş sahibi yapacak mükemmel bir özgeçmiş yoktur ama en azından işe girmenizde size yardımcı olacak ve şansınızı artıracak özgeçmiş vardır. Bu özgeçmişi yazarken bazı kriterlere ve detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir. Özgeçmişinizin tek amacı sizi mülakat için iş görüşmesine çağrılmasını sağlamaktır. İş ilanını veren işveren firma günde yüzlerce iş başvurusu yapan kişilerin CV’lerini incelemektedir ve içlerinden kendilerinin en çok işine yaradığını düşündüğü özgeçmişi seçmektedir. Sizin özgeçmişiniz işverenin en çok ilgilendiği CV olmasını istiyorsanız özgeçmişinizi yazarken dikkatli olunuz. Mutlaka resim koyunuz ve mail adresi belirtiniz. En son çalışmış olduğunuz yerleri belirtiniz ve referans belirtmekten çekinmeyiniz. Mutlaka işveren tarafından dikkat çekecek bir özgeçmiş oluşturunuz. Kişisel becerilerinizi ön plana çıkartınız. İmla kurallarına dikkat ediniz ve çok uzun bir özgeçmiş yazmaktan kaçınız. Kurallarına uyularak yazılan bir özgeçmiş sizi en kısa zamanda bir iş sahibi yapacaktır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=8fe97

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=15428