0212 909 39 16

Akasya AVM 256 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Akasya AVM, İstanbul Anadolu Yakası’nda Acıbadem semtinde bulunmaktadır. Akasya AVM, E5 üzerinde bulunmakta ve önünden çok sayıda otobüs geçmektedir. Harem Gebze minibüsleri, Kadıköy’e giden toplu ulaşım araçları önünden geçmektedir. Ayrıca, metro ile de rahatlıkla ulaşım mümkündür. Avrasya Tüneli’nin girişi de hemen yakınından başlamaktadır. Her türlü markanın dünyaca ünlü mağazası Akasya AVM’de yer almaktadır. Kozmetik, spor malzemeleri, dekorasyon ürünleri, giysi mağazaları yer almaktadır. Ayrıca, eğlence merkezleri, kitap satışları ve çok sayıda sinema da Akasya AVM’de yer almaktadır. Film, cd, gibi malzemeler ile kırtasiye ve oyuncak mağazaları da bulunur. Ulaşım açısından rahat bir konumdadır.  Çok sayıda kafe ve yemek salonları bulunur. Dünyaca ünlü mutfaklara ait restoranlar bulunur.

Akasya AVM Eğlence ve Alışveriş Mekânları Arasında İlk Sıralarda Tercih Edilir

Akasya AVM, eğlence ve alışveriş mekânları arasında ilk sıralarda yer alır. Akasya AVM hem bulunduğu alan hem de mağaza sayısı bakımından oldukça geniştir. Her zevke ve her yaş grubuna hitap edecek çeşitlilikte ürünler sunmaktadır. Eğlence mekânları arasında da çocuklara yönelik meslek tanıtım alanları ve oyun parkları ile öne çıkar. Ayrıca, belli zamanlarda kültür etkinlikleri de bu mekanda öne çıkan aktiviteler arasındadır. Akasya AVM, çocuklara yönelik atölye çalışmaları ve her yaş grubuna ait kültür faaliyetleri düzenlemektedir. Bu kadar büyük bir alışveriş merkezinde, belli zamanlarda iş ilanları verilir.

Akasya Alışveriş Merkezi İş Arayanlar İçin de Önemli Fırsatlar Sunar

Akasya Alışveriş Merkezi, iş arayanlar için herkese uygun iş ilanı vermektedir. Tam gün ya da yarı zamanlı çalışmak isteyenler için farklı iş önerileri bulunur. Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden olan Akasya, sürekli kendini geliştirmektedir. Artan müşteri potansiyeline daha mükemmel cevap verebilmek için belli zamanlarda elaman alımı yapmaktadır.

Öğrenci ya da başka bir işte çalışanlar için yarı zamanlı ek iş ilanları, son derece cazip olacaktır. Alışveriş merkezinin bu yönde de eleman alımı olmaktadır.

Akasya Alışveriş Merkezi’ne En Çok İhtiyaç Duyulan Elemanlar

Akasya AVM, güvenlik görevlisinden, reyon ve kasa sorumlusuna kadar farklı alanlarda elemana ihtiyaç duyar. Vardiyalı çalışma sistemi sayesinde daha çok elemana iş alanı yaratılmaktadır. Temizlik görevlisi, tezgâhtar alımları da yapılmaktadır. İş hayatına AVM gibi yerlerde başlamak isteyenler için de Akasya, önemli bir başlangıç olacaktır. Alışveriş merkezinin bulunduğu yere ulaşım kolaylığı olması, İstanbul’un her semtinden rahatlıkla erişim imkânı sunacaktır. Günlük ek iş arayanlar için de belli zamanlarda fırsatlar sunacaktır. Güvenilir yapısı ve firma çokluğu nedeniyle çok sayıda iş ilanını bulmak mümkündür. İş arayan kişilerin tek yapması gereken, kendi özgeçmişlerini ayrıntılı olarak anlatan bir CV hazırlamalarıdır.

En Prestijli Alışveriş Merkezinde İş Hayatına Başlamak

Akasya Ailesi’ne katılmak, iş hayatına yeni başlayanlar için önemli bir dönüm noktası olacaktır. Alışveriş merkezinin büyüklüğü ve mağazaların kurumsal çalışan firmalardan oluşması, önemli ayrıntılardır. İş güvenliğinden işçi sağlığına kadar her türlü detay düşünülmüştür. Akasya Alışveriş Merkezi’nde işe başlamak isteyenler için, sitemiz üzerinde iş ilanları belli dönemlerde bulunmaktadır. Bu ilanları kaçırmamak için, sitemizin sürekli incelenmesi önerilen hususlar arasındadır. Bu sayede, Akasya’da istenilen pozisyonda iş bulmak mümkün olabilecektir.

 

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=c6667

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=177cf