0212 909 39 16

Airport Outlet AVM 241 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin havacılık temalı tek alışveriş merkezi olan Airport Outlet AVM bu sayede farklı bir konumda bulunuyor. Geniş bir alanda yer alan alışveriş merkezi sahip olduğu eşsiz nitelikleri sayesinde ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor. Kaliteli hizmetleri ile tanınan alışveriş merkezi devasa ve şık bir görünüme sahiptir. Güler yüzlü ve disiplinli kadrosu ile kuruluş tarihinden buyana beğeni kazanıyor. 28 Mayıs 2008 yılında hizmete sunulan alışveriş merkezi yaklaşık olarak 11 yıllık köklü bir geçmişe sahiptir. Konumu itibariyle kolay ulaşılabilir olduğundan İstanbul’un birçok bölümlerinden alışveriş merkezine dakikalar içerisinde ulaşım sağlanabiliyor. Eşsiz mimarisi ile hayranlık oluşturan alışveriş merkezi havaalanını çağrıştıran kuleleri ile dikkatleri üzerinde topluyor.

Airport Outlet AVM Özellikleri

İstanbul geneline hitap eden alışveriş merkezi özellikleri haricinde ek iş ilanları duyurusu da gerçekleştiriyor. Sıklıkla gerçekleştirdiği iş ilanları sayesinde İstanbul’un çeşitli bölümlerinde ikamet eden pek çok bireylere yeni iş kapıları açıyor. Dünyaca ünlü birçok markaların buluştuğu alışveriş merkezinde bu sayede aradığınız en kaliteli ürünleri bulabiliyorsunuz. Atalar, Adidas ve Arow gibi markaların yer aldığı alışveriş merkezi konforlu bir alışveriş alanı sunuyor. Geniş otopark alanı sayesinde ücretsiz olarak aracınız üzerinden ziyaret edebilme fırsatı sunuyor. İstanbul ilimizin en gözde ve modern alışveriş merkezlerinden biri olan Airport Outlet AVM garantili alışveriş olanakları sayesinde günlük olarak yüksek ziyaretçi kapasitesine ev sahipliği yapıyor. Saygın bir konumda bulunan alışveriş merkezi ayrıca yılın bazı dönemlerinde ise pek çok ürünlerde indirim kampanyası düzenliyor.

Alışveriş Merkezinin Sunduğu Hizmetler

Geniş 2019 iş ilanı yer alan alışveriş merkezinden spor mağazası, Benetton, Beymen, Bisse ve daha birçok ünlü mağazalar ile karşılaşabiliyorsunuz. Giyimden, kişisel bakım ürünlerine, sağlıktan, güzellik ürünlerine kadar aradığınız birçok ürünleri alışveriş merkezinden temin edebilirsiniz. Erkek ve kadın saatleri, süper market, yapı market, zücaciye, ayakkabı dünyası, beyaz eşya, ev ürünleri, besin ürünleri ve daha birçok alanlarda ürünleri bulabilirsiniz. Türkiye’nin en kaliteli alışveriş merkezlerinden olan alışveriş merkezi son derece hijyenik bir alanda hizmet sunuyor. Eğitimli ve çalışkan kadroya sahip olan firma bu sayede tüm beklentilerinize kusursuz bir şekilde hitap ediyor.

Ulaşım Ve Otopark Durumu

İstanbul merkeze yakın bir konumda yer alan alışveriş merkezine bu sayede kolayca ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda ek iş ilanları için de alışveriş merkezine başvuru yapabilirsiniz. Londra Asfaltı, Kuleli Mevkii, E-5 karayolu üzeri Bakırköy/İstanbul bölümünde yer alan alışveriş merkezine bu sayede Taksim, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Sultanahmet ve birçok bölümlerden metrobüs, otobüs, dolmuş üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tercihiniz doğrultusunda özel aracınız üzerinden de alışveriş merkezini ziyaret edebilirsiniz. Ücretsiz otopark alanı ve güler yüzlü otopark görevlileri sayesinde aracınızı otopark alanına gönül huzuru içerisinde teslim edebilirsiniz. İstanbul’da yer alan birçok alışveriş merkezlerinden farklı bir hizmet ağı sunan alışveriş merkezinden bu sayede ücretsiz olarak servis hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. Firma İstanbul’un birçok bölümlerine ücretsiz olarak servis hizmetleri de sunuyor.

Alışveriş Merkezinde Bulunan Günlük Ek İşler

2019 yılında İstanbul Bakırköy bölgesinden günlük ek iş için alışveriş merkezi ile buluşabilirsiniz. Günlük temizlikçi, güvenlikçi, reyon ve stok sayım elemanı ve daha birçok alanlarda eleman arayan alışveriş merkezinden bu sayede günlük olarak mesai yapabilirsiniz. Birçok öğrencilerin ve serbest meslek sahiplerinin tercih ettiği alışveriş merkezi sayesinde ekonomik bağımsızlığınızı ilan edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=3f55d

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=bd197