0212 909 39 16

Ağaoğlu Andromeda 215 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilimizin en çok ziyaret edilen alışveriş merkezlerinden olan Ağaoğlu Andromeda Alışveriş Merkezi bu sebeple geniş bir müşteri konseptine sahiptir. Yaşam merkezi statüsüne de sahip olan konforlu alışveriş merkezinde bu sayede pek çok aktivitelerden faydalanılabiliyor. Güler yüzlü ve dinamik kadrosu ile beğeni toplayan alışveriş merkezi yılların donanımlarına sahiptir. Bu sayede firmadan pek çok alanlarda ürün satın alabilirsiniz. Uzun dönemlerden bu yana hizmet sunan alışveriş merkezinde ayrıca indirimli fiyat tarifesinden de ürün siparişi verebilirsiniz. Kurumsal olarak hizmet sunması sebebiyle yaşam merkezinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Günlük alışverişleriniz için Ağaoğlu Andromeda Alışveriş Merkezi’ni güvenle tercih edebilirsiniz. Ödemenizi dilerseniz nakit veya dilerseniz tüm kredi kartlarınızdan gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’un ünlü alışveriş merkezleri arasında yer alan alışveriş ve yaşam merkezi sayesinde pek çok ürünleri daha ucuz fiyattan satın alabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinin Özellikleri

Geniş iş ilanları sunulan alışveriş merkezi geniş bir alan üzerinden hizmetler sunuyor. Şık ve modern binası ve konforlu otopark alanı ile beğeni kazanıyor. İstanbul ilimizin önde gelen alışveriş merkezlerinden olması sayesinde diğer semtlerden de yoğun olarak talep görüyor. Ataşehir bölgesinde yer alan ve bünyesinde toplam olarak 990 adet lüks daireye ev sahipliği yapan alışveriş merkezi bu sebeple dünyanın en büyük rezidansları arasında yer alıyor. İç içe geçmiş toplamda 4 adet konforlu kuleden meydana gelen alışveriş merkezi bünyesinde dünyaca ünlü mağazalar, restoranlar ve kafeler barındırıyor. Bu sayede günlük alışverişlerinizi bu kaliteli alışveriş merkezinden güvenle yapabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinin Hizmetleri

2019 yılında iş ilanı aradığınızda alışveriş merkezini tercih edebilirsiniz. Genç kadrosu ile beklentileriniz doğrultusunda hizmetler sunan alışveriş merkezinde temizlikçi, güvenlik elemanı gibi yüksek kazançlı işlerde mesai yapabilirsiniz. Giyimden ev ürünlerine kadar aradığınız pek çok mağazaları lüks alışveriş merkezinde bulabilirsiniz. Profesyonel anlamda hizmet sunan firmadan reyon görevlisi gibi iş kollarında da yerinizi alabilirsiniz. İstanbul merkezine yakın bir konumda hizmet sunan alışveriş merkezinden bu sayede bulunduğunuz bölgeden kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Alışveriş Merkezinin Otopark Durumu

Günlük gözde ek iş ilanları için alışveriş merkezine başvuru yapabilirsiniz. Birden fazla ek iş ilanlarının yayınlandığı kurumsal alışveriş merkezinden bu sayede sosyal hakların da yer aldığı kaliteli ek işlerde yer alabilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda ek işleri mesleki anlamda da icra edebilirsiniz. Geniş otopark alanına da sahip olan firmadan bu sayede alışverişlerinizi özel aracınız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Eğitimli otopark personeline sahip olan alışveriş merkezine bu sayede aracınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Geniş otopark sahası sayesinde aracınızın sıkışması, park etme konusunda zorluk yaşamanız söz konusu değildir.

Alışveriş Merkezinin Konumu

Barbaros Mahallesi, Mor Leylak Sokak 34376 Ataşehir İstanbul bölgesinde yer alan alışveriş merkezi bu sayede kolay ulaşım olanağı sunuyor. Profesyonel günlük ek iş ilanlarının yayınlandığı alışveriş ve yaşam merkezinden bu sayede stok sayım elemanı, mağaza ürün satış elemanı, otopark elemanı, komi elemanı, komi yardımcısı, bulaşık yıkama elemanı gibi birçok ek işlerde yer alabilirsiniz. Ataşehir bölgesi ve çevresinden günlük olarak ciddi anlamda tercih edilen alışveriş merkezi sayesinde devamlı olarak icra edebileceğiniz bir mesleğe sahip olabilirsiniz. Ataşehir ve diğer semtlerden onlarca bireyin tercih ettiği alışveriş merkezi geniş iş sahaları sayesinde iş kaybı yaşamanız söz konusu değildir. Öğrencilerden ev hanımlarına kadar pek çok kesim tarafından tercih edilen alışveriş merkezi iş ilanlarına sitemiz üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Birçok farklı ilan detaylarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=7ea11

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=c7c76