0212 909 39 16

Addres İstanbul Avm 215 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Addres İstanbul AVM özellikle ev dekorasyonu mağazaları ile hizmet veren bir alışveriş merkezidir. Bu merkezde bulunan 35 farklı mağaza ile çok sayıda farklı markanın ürünleri bulunabiliyor. Şişli’nin mimarisi ve kat planları ile en dikkat çekici ve gezmesi keyifli alışveriş merkezlerinden birisi olarak Addres İstanbul çok sayıda misafir ağırlıyor. Evlerini yeniden dekore etmek isteyen ya da yeni ev döşeyecek olan ziyaretçiler bu alışveriş merkezinde çok sayıda seçenekle karşılaşıp alışveriş yapabiliyor. Yaratıcı ve farklı tasarımları ile bu AVM benzerlerinden daha işlevsel ve butik bir alışveriş merkezi olarak hizmet veriyor. Şişli’de merkezi bir konumda yer alan alışveriş merkezi içerisinde aynı zamanda bir otopark, bir restoran ve ayrıca bir kafe de bulunuyor.

Addres İstanbul İş İmkânları

Günümüzde iş bulmak hem İstanbul’da hem de ülkemizin diğer yerlerinde yaşayanlar için oldukça zor. Ama iş ilanları konusunda detaylı ve dikkatli bir araştırma yaparsanız şansınız daha yüksek olur. AVM’ler iş bulmak için en çok başvurulan yerler arasında yer alıyor. Bu tür merkezlerde çok sayıda iş imkânı sizi bekliyor. Bunlar arasında öncelikle temizlik ve güvenlik elemanları yer alıyor. Eğer iş ilanı örnekleri arasından bu tür ilanlara göz atarsanız siz de Addres İstanbul’da böyle bir iş bulabilirsiniz.

Addres İstanbul Mağazaları

Tabi ki AVM’lerdeki tek iş seçeneği temizlik ve güvenlik görevlisi olmak değildir. 35 tane mağazası ile farklı ve orijinal bir konseptle çalışan Addres İstanbul mağazalarında da farklı iş imkânları bulunuyor. Bu mağazalarda stok sayım elamanı, reyon görevlisi, kasiyer ya da müşterilerle ilgilenmesi gereken elemanlar konusunda da ilanlara rastlayabiliyorsunuz. Merkezi ve kolay ulaşılabilen bu alışveriş merkezinde iş bulmak için ilanlara göz atmanız yeterli oluyor.

Günlük İş İmkânları 

Addres İstanbul ve diğer AVM’lerde karşılaşabileceğiniz diğer iş fırsatları ise günlük ek iş fırsatlarıdır. Dekorasyonla ilgili bir alışveriş merkezi olmasından dolayı Addres İstanbul zaman zaman fuar ya da farklı etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Bu gibi durumlarda ek iş ilanları seçeneklerini de gözden geçirmelisiniz. Sürekli ilanlara bakıp iş fırsatlarını gözden kaçırmayan herkes kendisine göre bir iş bulabiliyor. Eğer devamlı ve düzenli bir iş arıyorsanız da bu işi ararkenki zamanınızı günlük iş fırsatlarıyla değerlendirebilirsiniz. Bu durumda her zaman iş imkânları ve mağazalardan da haberdar olabilirsiniz. AVM’lerde yer alan mazağalar bugün çok sayıda insan için iş imkânı yaratabiliyor. Siz de bu kişilerden biri olabilirsiniz.

Farklı İş Fırsatları

Sitemiz size AVM’ler ve buralarda yer alan mağazalardaki iş fırsatlarından haberdar etmek için çalışıyor. Bizi takip ederseniz geçici ya da uzun vadeli iş fırsatlarını da yakından takip edebiliyorsunuz. İstanbul gibi kalabalık ve iş imkânı fazla olan bir şehirde AVM’ler bu konuda önemli fırsatlar sunuyor. Hemen herkesin geçimini kazanabileceği bir işe ihtiyacı oluyor. Siz de iş fırsatlarının hepsini bir arada görmek ve bunları kaçırmamak için sitemizi takip edebilirsiniz. Böylece her gün yeni çıkan çok sayıda iş ilanını bir arada görebilir ve AVM’lerdeki iş imkânlarından yararlanabilirsiniz. Beklediğiniz iş fırsatı belki de bir tık uzağınızdadır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=5332c

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=06ce9