0212 909 39 16

AcrLoft AVM 243 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’da Anadolu yakasının Beykoz ilçesinde Acarlar Mahallesi’nde bulunan AcrLoft AVM Acarlar inşaat tarafından yapılmıştır. 2012 yılında hizmete açılmıştır. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ve otoyollara olan yakınlığının bulunması AcrLoft Alışveriş ve Ticaret Merkezi’nde güzel ve eğlenceli bir vakit geçirmenizi, keyifli alışveriş yapmanızı sizlere sunmaktadır. Alışveriş merkezi sabah saat 10.00’da gelen ziyaretçilere kapılarını açmakta ve akşam saat 22.00’da kapanmaktadır.

Vermiş Olduğu Hizmetler

AcrLoft Alışveriş ve Ticaret Merkezi içerisinde aradığınız her şeyi bulabileceğiniz Migros hipermarketi, kuaför salonu, çocukların ve gençlerin oyun alanlarında rahatlıkla vakit geçirebileceği ”Funloft” eğlence merkezi yer alır. Eczanesi, mescidi, lostra salonu, bowling salonu, kırtasiyesi, yerli ve yabancı markaların satıldığı kaliteli mağazaları, simit fırını, fast food yerleri, restoranları, kafeleri, ATM’leri, otoparkı ve oto kiralama ofisleri hizmetlerinden bazılarıdır.

Otopark Durumu ve Ulaşımı

Bölgede bulunan alışveriş merkezimize ister kendi aracınızla gelip ücretli olan otoparkından yararlanabilir ve isterseniz oto yıkama bölümünde otomobilinizi yıkatabilirsiniz. İsterseniz de toplu taşıma araçlarını kullanarak bölgedeki alışveriş merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. Cevahir Alışveriş Merkezi – Şişli istikametinden otobüsle gelmek isterseniz, 30M ve 121BS numaralı hatta binmeniz gerekmektedir. Dudullu – Ümraniye tarafından otobüsle gelmek isterseniz, 522B ve 137 numaralı otobüsü kullanmanız gerekiyor. Çekmeköy’den gelmek isterseniz, 122M ve 136Z hatlı otobüsü tercih etmeniz gerekmektedir. Ortaköy Meydanı – Beşiktaş’tan otobüsle gelmek isterseniz, 40B ve 121BS hattına binmeniz gerekmektedir.

Mağazaların Sunduğu İş İmkânları

Alışveriş merkezi içerisinde bulunan mağazalar eksik olan bazı departmanlardaki personel sayısını fazlalaştırmak için iş ilanı vermektedirler. Vermiş olduğu iş ilanları genellikle muhasebe, satış danışmanı, kasiyer, reyon sorumlusu, güvenlik elemanı, depocu, stok sayım elemanı, mağaza müdürü ve yardımcısı, bilgi işlem elemanı gibi departmanlardan oluşmaktadır. Alışveriş merkezinin kendi bünyesinde çalışan güvenlik görevlisi ve temizlik elemanları mevcuttur. Mağazaların ek iş ilanları gibi vermiş olduğu ilanlarda ise günlük temizlik elemanı çalıştırmaktadırlar. Part time çalışmak isteyenler için mağazalar hafta sonları cumartesi veya pazar günleri günlük ek iş ilanı vererek ekstra çalışmak isteyen arkadaşlara iş imkânı sunmaktadırlar.

CV Yazarken Dikkat Edilecek Noktalar

Özgeçmişinizi yazarken mutlaka dikkat etmeniz kriterler bulunmaktadır. İletişim bilgilerinizi eksizsiz bir şekilde yazınız. İşverenin size rahat bir şekilde dönüş yapmasını sağlayın. Mesleki bilgilerinizi belirtiniz. Referanslarınızı yazarken mümkün olduğunca tanıdık ve akraba olan kişilerin içinden seçmeyiniz. Mutlaka en son çalıştığınız yerden referans belirtiniz. Belirtmişi olduğunuz eski iş yerindeki amirinizin iletişim bilgilerini mutlaka yazınız. Bu şekilde yaptığınız takdirde işveren tarafından özgeçmişiniz dikkat çekecek ve size geri dönmesini sağlamış olacaksınız. İyi bir mail adresi belirtiniz ve vesikalık çekilmiş bir resim koyunuz. İşverenin vermiş olduğu pozisyondaki iş ilanı hangisi ise sizin daha önce çalışmış olduğunuz yerdeki göreviniz işverenin vermiş olduğu iş pozisyonuyla aynı veya çok yakın bir pozisyon olmasına dikkat ediniz. Görüşme esnasında ise iş görüşmesine uygun kıyafet tercihi yapınız. Mümkünse sakal tıraşı olunuz ve kravat takmayı unutmayınız. CV’nizi karmaşık yazmayınız ve işveren tarafından kolay anlaşılır bir şekilde sade olmasına dikkat ediniz. Yalan bir şekilde yanlış bir bilgi yazmaktan geri durunuz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=1683c

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=609d0