0212 909 39 16

Acme Holding 77 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Hakkımızda

2002 yılında merhum Mehmet BATALLI tarafından kurulan Acme Grup, dünden bugüne Türkiye’nin köklü kuruluşları arasında yerini almıştır.  Tekstil,  Araç Muayene İstasyonları, Antrepo Hizmetleri, Hali uretimi ve e-ticaret sektörlerinde faaliyet gösteren Acme Grup, Gaziantep, Mersin, Kilis ve Yalova illerinde sanayi şirketi ve üretim tesisleri yer almaktadır. İçerisinde bulunduğu iş dallarında piyasa koşullarını yakından takip etmekte ve koşullar çerçevesinde dünya standartlarına ulaşmayı hedeflemektedir.

Acme Tekstil, Etrofil markası ile 750 ton/yıl yün karışımlı iplik, 1.200 ton/yıl el örgü üretim kapasitesiyle ve bünyesinde bulundurduğu boyahane tesisi ile Türkiye’de önder firma özelliğini uzun yıllardır elinde tutmaktadır. Günümüzde dünyaca ünlü markalar Etrofil markasını tercih etmektedirler.

Artemis Halı, 2012 yılında Gaziantep’te kurmuş olduğu son teknolojik makine parkuru ile halı piyasasında çok kısa bir sürede önemli bir yer ve konum elde etmiştir. Modayı yakından takip ederek bunu dekorasyona yansıtan Artemis, yılların birikimi yeni, taze ve enerjik bir vizyon ve sağlam bir altyapıyla mekanlarınıza yeni bir dokunuş yaratmak öncelikli amaçları arasındadır.

Doğu Taşıt, Gaziantep ve Kilis illerinde bulunan araç muayene istasyonlarının işletmeciliğini yapmaktadır. Bu illerde yetkili ve tek kuruluş olarak uluslararası standartlarda gerçekleştirdiği periyodik araç muayenesi hizmeti ile trafik ve araç güvenliğine katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Halıpasajı, 2014 yılında e-ticaret sektöründe online olarak halı ticareti yapmayı hedeflemiş ve günden güne satışlarını arttırmaktadır. Müşterilerine hızlı ve güvenli bir ticaret ve alışveriş ortamı sunmayı kendisine ilke edinen Halıpasajı, hertürlü müşteri memnuniyeti için gereken çalışmaları sonuna kadar sürdürmektedir.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=ecb5b

Acme Holding has posted 7 jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 7 Jobs
  • Kategori Tekstil
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Balmumcu Mahallesi, Itri Sokak No:8/1 Beşiktaş/İstanbul
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=619ea