0212 909 39 16

ABC Plus Outlet AVM 228 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul ilinin Avrupa yakasının Bahçelievler ilçesinde Şirinevler semtinin tam merkezinde bulunan ABC Plus Outlet AVM toplu taşıma araçlarının çok olduğu yere konumlanmıştır. Toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşabilen yerdedir. Çok büyük olmayan küçük butik bir alışveriş merkezidir. Bünyesinde kaliteli mağazalar kalitelinin yanında oldukça indirimli ve ucuz ürünler satan mağazalar bulunmaktadır. Bünyesinde çok mağaza bulunmamaktadır. Alışveriş merkezi daha çok pasaj şeklini andırmaktadır. İçerisinde çok fazla restoran ve kafeleri yoktur. Kaliteli markaların satıldığı mağazalar ürünlerini müşterilerin oldukça uygun fiyatlarda satmaktadırlar. Alışveriş merkezi haftanın yedi günü sabah saat 08.00 açılıp akşam saat 00.00’da kapanmaktadır. Alışveriş merkezinin içerisinde spor yapmak ve diğer aktivitelerden faydalanmak isteyen için spor salonu bulunmaktadır. Daha önce sinema salonu bulunan alışveriş merkezi onun yerine bu alanı spor yapmak isteyenler için fitness salonuna dönüşmüştür.

ABC Plus Outlet AVM Otopark ve Ulaşımı

Alışveriş merkezinin otoparkı yoktur. Alışveriş merkezine ziyaret etmek isteyen kişiler kendi araçları yerine toplu taşıma araçlarını kullanarak bölgeye rahatlıkla ulaşabilmektedirler. Metrobüs, otobüs, minibüs/dolmuş ve metro gibi toplu taşıma araçlarının olduğu yere oldukça yakın olduğundan gelmek isteyen kişiler rahatlıkla gelebilirler. Zincirlikuyu – Avcılar metrobüsün kullanarak ziyaretçiler gelebilirler. Otobüsle gelmek isteyen kişiler 98S ve 73Y hatlı otobüsleri kullanarak gelebilirler. Metro ile gelmek isteyen kişiler M1A numaralı metro hattını kullanabilirler. Minibüs/Dolmuşla gelmek isteyen kişiler ise Şirinevler/Ormantepe minibüsüne binerek alışveriş merkezini ziyaret edebilirler

İş Fırsatları

Alışveriş merkezi içerisinde az sayıda olsa da çalışan güvenlik personeli ve temizlik elemanları mevcuttur. Alışveriş merkezi içerisinde çok fazla mağaza olmadığı için eleman arayan mağazalar iş ilanları az sayıda vermektedirler. Genelde mağazalar camlarına “Bizimle çalışmak ister misiniz? Diye iş ilanı asmaktadırlar. Mağazalar kadrolarında daha çok satış danışmanı, reyon elemanı, depo elemanı, gece stok sayım elemanı, günlük temizlikçi gibi elemanları tercih etmektedirler. Alışveriş mağazasının içerisinde az da olsa yabancı ürünler satan mağazalar bulunmaktadır. Bu mağazalar günlük ek iş diye temizlik elemanları ilanı vermektedirler. İnternet üzerindeki iş sitelerine ise hafta sonları çalışmayan kişiler için part time olarak ek iş ilanları adı altında ilanda vermektedirler. Mağazaların vermiş olduğu bütün bu ilanlara çalışmak isteyen kişiler rahatlıkla başvuru yapabilirler.

CV Hazırlamada Dikkat Edilecek Hususlar

Mağazaların vermiş olduğu iş ilanlarına müracaat etmek isteyen ve çalışmak isteyen kişiler kendilerini iyi ifade ettiğine inandığı güzel bir özgeçmiş hazırlamaları gerekmektedir. Görüşmeye giderken kıyafete dikkat etmelidir. CV’nize mutlaka vesikalık bir fotoğraf koymalısınız. Sosyal medyadan çekilen fotoğrafı kabul edilmemektedir. İsminizi belli eden bir mail adresi koyunuz. Daha önce çalışmış olduğunuz yerleri işverene referans olarak belirtirken eski çalıştığını yerlerin tarih sıralamasına dikkat ediniz. Eski çalıştığınız yerdeki yöneticinizin isim ve soy ismini, görevini, telefon numarası ile belirtiniz. Özgeçmişiniz ile iş görüşmesi sırasındaki beyanatlarınızda bir çelişki olmaması gerekmektedir. Her zaman işveren açısından güven son derece önemlidir. Bu sizin işe kolay ve hızlı bir şekilde işveren tarafından alınacağınızı gösterir. Cv’nizi yazarken imla kurallarına da dikkat ediniz.  Sitemiz üzerinden çalışmak istediğiniz ve ilgilendiğiniz iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=15428

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=908db