0212 909 39 16

3 MT 368 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

3 MT ülkemizde daha iyi bir marka haline gelmek için birçok yeniliğin peşinden koşarak oldukça cesaretli adımlar atmaktadır. Büyümesinin sırlarından biri de yeniliklere açık olmasından kaynaklanmaktadır. 3 MT markası alanında oldukça başarılı modeller sunarak mağazacılık dünyasında oldukça başarılı adımlar atmaktadır. 3 MT markası son zamanlarda Türkiye’nin birçok bölgesinde yeni mağazalar açarak sektörde emin adımlar ile yürümeye devam ediyor. Ayrıca 3 MT iş ilanları ile yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Dinamik ve bu sektörde kariyer planlayan bireylerin başvurularını dikkate almaktadır. Ayrıca mağazacılık konusunda ülkemizin önemli markalarından olan 3 MT de çalışmak ciddi bir kariyer fırsatı demektir.

3 MT Hakkında

3 MT giyim dünyasında yaptığı kaliteli tasarımlar ile bebek giyimi konusunda oldukça başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. Marka yaptığı işlerle moda ve giyim konusunda büyümeye devam ederken satış danışmanlarına ve satış uzmanlarına ihtiyaç duymaktadır. Ayrıca 3 MT müşteri temsilcisi iş ilanları ile bu sektörde ciddi anlamda kariyer isteyen bireylere büyük fırsat sunuyor. Marka değeri yüksek olan ve her geçen gün gelişen bir marka olan 3 MT bünyesinde moda tasarımı ve personellerinin gelişimine oldukça dikkat eden ve bu anlamda birçok insana istihdam sağlayan ve iş imkânı konusunda oldukça büyük bir fırsat sunan değerli markalardan biridir. Mağazacılık alanında kariyer hedefleyen genç dinamik bir yapıya sahip olan kişiler 3 MT iş ilanları formunu doldurup bu anlamda iyi bir kariyer planlaması yapabilirler.

Türkiye çapında kalitesini kanıtlamak için birçok güzel iç giyim tasarımları ile birçok kadının modaya olan tutkusu artırmaktadır. Kariyer beklentisi olan bireylerin mağaza içerisinde müşterilerin ilgilendiği ürünler hakkında bilgi sahibi olması ve marka tarafından bazı eğitimler olacaktır. Ayrıca mağazacılığın her türlü iş sorumluluğunu alanıyla bir bütün olarak görmelidir. Marka bünyesinde hizmet verecek personellerin en az yüksek okul mezunu olması gerekmektedir. Enerjik, dinamik ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir. Ayrıca kişilerin giyim ve görünüşüne dikkat edip özen göstermesi gerekmektedir. İletişimi güçlü, öğrenmeye açık ve marka ve imaj değerlerinin tümünü temsil edecek bir yapıya sahip olması gerekmektedir.

3 MT İş İlanları

3 MT bünyesinde hizmet verecek personel adaylarının sektöre yönelik gelişimlere açık olması ve pazarlama dinamiklerini takip edebilmesi gerekmektedir. Satış ve müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi sağlanması gerekmektedir. Markanın yüzü olan personellerin vizyon ve misyon kısmıyla alakalı olarak markayı mağaza içerisinde iyi temsil etmesi oldukça önemli olan detaylar arasında yer almaktadır. Ayrıca bireylerin 3 MT müşteri temsilcisi iş ilanları sayesinde oldukça iyi bir kariyer hedefi şansı bulunmaktadır. Markanın müşteri temsilcilerinden beklentisi müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak ciddi bir müşteri kitlesi yakalamak ve en iyi hizmeti sunmaktır. Ayrıca bireylerin esnek çalışma saatlerine uygun olması ve tam zamanlı olarak çalışması beklentiler arasında yer almaktadır.

3 MT Müşteri Temsilcisi İş İlanları

Müşteri temsilcilerinin sürekliliği olan ciroyu artırmak ve marka bilinirliğini artırmaya yönelik yüksek performans sağlaması, ayrıca bu işi isteyen bireylerin sosyal bilinci yüksek ve toplumun ihtiyaçlarına duyarlı ve aşina olması gerekmektedir. Markanın bütün mal ve mülküne sahip çıkan yetkin ve başarılı olmak isteyen kişilerle çalışmayı marka olarak istemekteyiz. Belirtilen özelliklerde olan bireyler 3 MT iş ilanları formunu doldurup bizimle iletişime geçebilir. Markanın çalışanlardan beklentisi müşteriye ve markaya dürüst olunması, çalışan personellerin yaptığı hizmet sonrasında ürünü kullanacak müşterileri düşünmesi ve empati yapması oldukça önemli hususlar arasında yer almaktadır. 3 MT mağazacılık ve bebe giyimi olarak her geçen gün gelişen sayılı markaları arasında yer almaktadır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=d49d3

This company has no active jobs

3 MT

(0)
Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Kategori Giyim
  • Lokasyon İstanbul
  • Adres Giyimkent Sitesi, 19. Sok. No:134 A C2 - Blok 213/63 34237 Esenler - İSTANBUL
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=a4840