0212 909 39 16

212 İstanbul Power 219 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

İstanbul’un en gözde alışveriş merkezlerinden olan 212 İstanbul Power sizlere eşsiz bir alışveriş ve gezi keyfi sunuyor. Geniş bir alanda hizmet sunan devasa alışveriş merkezinde aradığınız pekçok ürünlere ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat tarifesi sunan alışveriş merkezi güler yüzlü kadrosuyla sizlere kusursuz bir şekilde hizmet sunuyor. Şık ve göze hitap eden görüntüye sahip olan alışveriş merkezi indirimli fiyat kampanyaları ile de dikkat çekiyor. Bu sayede pekçok ürünleri düşük fiyattan satın alabiliyorsunuz.

212 İstanbul Power Alışveriş Merkezi Özellikleri

Geniş otopark alana da sahip olan alışveriş merkezi güncel iş ilanları sunuyor. Bu sayede aradığınız işe İstanbul Power alışveriş merkezi sayesinde kavuşabilirsiniz. İstanbul Power alışveriş merkezinden ücretsiz müşteri servisi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede alışveriş merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. İstanbul Power alışveriş merkezindeki giyim, zücaciye, ev ürünleri, spot ve daha birçok alanlardan alışveriş yapabilirsiniz. Engelli asansörü, bebek bakım odası, idare odası, güvenlik ve temizlik odası gibi bölümlere sahip olan alışveriş merkezinden bu sayede birçok ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

212 İstanbul Power Alışveriş Merkezi Hizmetleri

Her dönem iş ilanı sunan 212 İstanbul Power alışveriş merkezi birçok hizmetler sunuyor. Özellikle sıklıkla gerçekleştirdiği çeşitli kampanyalar sayesinde geniş müşteri potansiyeline ev sahipliği yapıyor. Kaliteli alışveriş merkezi alışveriş, sinema, yemek, eğlence, kiralama gibi birçok hizmet olanaklarına sahiptir. Alışveriş merkezinde keyifle alışveriş yapabilir, sinema izleyebilir, konforlu kafeterya alanında yemek tüketebilirsiniz.

212 İstanbul Power Kurumsal Kimliği

Kaliteli ek iş ilanları sunan 212 İstanbul Power alışveriş merkezi bünyesinde çok sayıda yerli ve yabancı mağazalar bulunduruyor. Bu sayede Türkiye’nin en prestijli alışveriş merkezleri listesinde yer alıyor. Profesyonel alışveriş merkezi Atatürk Havalimanına yakın bir mesafede yer alıyor. Bu sayede alışveriş merkezine kolayca erişilebiliyor. 3500 araç potansiyelli ücretsiz devasa açık ve kapalı otopark alanına sahip olan alışveriş merkezi alışveriş etkinliğinin yanı sıra eğlence etkinliğine de sahiptir. Her bütçeye hitap eden alışveriş merkezi bünyesinde teraslı restoran, mescit, dinlenme bölümü içeriyor. Teknolojik gelişmelere ayak uydudan alışveriş merkezi bu sayede kendisini sürekli olarak geliştirmeye devam ediyor. Kolay ulaşılabilir olması sayesinde ziyaretçilerini İstanbul trafiğine maruz kalmaktan koruyor.

212 İstanbul Power Alışveriş Merkezi Otopark Durumu

212 İstanbul Power alışveriş merkezi 3500 kapasiteli modern bir otopark alanına sahiptir. Ücretsiz olarak sunduğu açık ve kapalı otopark hizmeti sayesinde aracınız ile birlikte de alışveriş merkezini ziyaret edebilirsiniz. Beklentilerinize kusursuz bir şekilde hitap eden 212 İstanbul Power alışveriş merkezi otopark alanı yüksek güvenlik sistemine sahiptir. Bu sayede aracınızı yetkili personele güvenle teslim edebilirsiniz.

212 İstanbul Power Ek İş İlanları

212 İstanbul Power alışveriş merkezi ek iş ilanları sunuyor. Bu sayede birçok ek işleri kaliteli alışveriş merkezi bünyesinde gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal olarak hizmet sunan alışveriş merkezinde temizlik elemanı, güvenlik elemanı, reyon elemanı, stok sayım elemanı olarak hizmet sunabilirsiniz.

212 İstanbul Power Günlük Ek İş

212 İstanbul Power günlük ek iş için alışveriş merkezini gönül rahatlığı içerisinde tercih edebilirsiniz. İstanbul’da yaşayan birçok bireylere iş olanakları sunan alışveriş merkezinde dilerseniz günlük veya dilerseniz sürekli ek iş yapabilirsiniz. Ya da tercihiniz doğrultusunda alışveriş merkezi bünyesinde bölüm sorumlusu, güvenlik elemanı gibi sürekli işlerde de kalıcı olarak mesai yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ilgili iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=244a4

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Adana
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=06020