0212 909 39 16

ALKAN GROUP 302 izlenme

(0)
Şirket Hakkında

Alkon Group olarak, 15 yıldan fazla süredir müşteriye önem veren hizmet anlayışı ve çeşitli ürün yelpazemiz ile şıklığına önem veren tüm müşterilerimizin her an hizmetindeyiz. İlk olarak 1999 yılında Ankara merkezli Classico adlı mağazamız ile birlikte lüks parekende giyim sektörüne adım atarak müşterilerimizin hayatında bir şıklık göstergesi olmaya başladık. Açtığımız ilk parekende mağazamız ile lüks İtalyan markaları olan Brioni, Zilli, Stefano Ricci, Artioli gibi Dünya’nın en güzide İtalyan markalarını Ankaralı müşterilerimizin erişilebilirliğine sunduk. Bu tarihten tam 10 yıl sonra, 2009 yılında Dünyanın en prestijli erkek giyim markası, en prestijli erkeklerinin tercihi olup, çeşitli ödüllere layık görülmüş Brioni markasının Türkiye’deki ilk mağazasını Nişantaşı’nda açarak ilk kez İstanbul’a adım atmış olduk. Alkon Group ülkemizde şıklığın göstergesi olmasının yanı sıra ülke istihdamına katkı sağlayarak yıllık 10.000’den fazla kişiye ülkemizin her noktasında istihdam olanağı sunmaktadır.

Alkan Group Hakkında

Tamamen el işçiliğiyle üretilen takım elbise ve ceketler, kişiye özel dikim servisi gibi hizmetlerle farklılaşmış marka, sanat, spor ve iş dünyasındaki güçlü erkekler tarafından klasik giyimde Dünyanın en iyisi olarak kabul edilmektedir. 2011’de grubun İstanbul’da ve yine aynı zamanda Nişantaşı’ndaki ikinci mağazası Zilli faaliyete girmiştir. 400 m2 gibi geniş bir alana kurulan mağaza, markanın dünyadaki en büyük üçüncü mağazası olma özelliğine de sahiptir. Kökeni 20.yy Fransa’sına dayanan Lyon merkezli lüks erkek giyim markası olan Zilli, Dünyanın en iyi mont, kaban ve palto üreticisi olarak pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Firma, dış giyime ek olarak kot pantolonlara uyguladığı işlemeli detaylar, timsah derisinden yapılmış deri logo yamalar ve rozetlerle geleneksel kotlara lüks bir dokunuş da katmıştır.

Alkan Group Kariyer Fırsatları

Grubun bünyesine kattığı ilk erkek giyim harici marka olan lüks İtalyan ev tekstili üreticisi Frette ise 2012 yılında Türkiye’deki ilk mağazasını açtı. Kökleri 1860 senesine dayanan markanın yatak örtüsü, nevresim takımları, masa örtüsü ve bornozlar gibi ev tekstiline dair çok geniş bir koleksiyonu vardır. Bu koleksiyonu çağdaş birinci sınıf otel zincirleri olan Ritz ve Savoy’dan lüks restoran zincirlerine, özel jetler ve yatlara kadar pek çok yerde görmek mümkün. Alkon Group son olarak 2017 yılında, LVMH bünyesinde bulunan Berluti markasının Türkiye’deki ilk mağazasını yine Nişantaşı’nda açmıştır.

0 Değerlendirme

Bu Şirketi Değerlendir (Değerlendirme Yok )

İş / Yaşam Dengesi
İletişim
Üst düzey yönetim
Kültür ve Değer
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=f1abd

This company has no active jobs

Şirket Bilgileri
  • Toplam İlan 0 Jobs
  • Lokasyon Sakarya
  • Adres Ozanlar Mahallesi Karakamış Caddesi No:49 Adapazarı / Sakarya Kaynak Linki = https://www.alkangroup.com.tr/iletisim/
İletişim
https://cvsorgula.com/wp-content/themes/noo-jobmonster/framework/functions/noo-captcha.php?code=035d7